0:5
1:3
2:3
- : -
branky (asistence): 34:04 Pavla Lišková (Vendula Káčová), 57:59 Pavla Lišková (Kateřina Šromotová), 59:48 Kateřina Šromotová (Barbora Sedláčková)
branky (asistence): 03:58 Karolína Kellovská (Kristýna Kellovská), 11:39 Kateřina Hamplová (Hana Chaloupková), 16:58 Tereza Peštová (Karolína Kellovská), 19:07 Markéta Gabrielová (Lucie Kolomazníková), 19:40 Marie Havlíčková (Markéta Gabrielová), 20:41 Karolína Kellovská (Kateřina Hamplová), 32:08 Tereza Peštová (Karolína Kellovská), 34:50 Anna Fricová (Julie Chaloupková), 44:49 Julie Chaloupková (Markéta Gabrielová), 45:36 Vanessa Rebecca Keprtová (Kateřina Hamplová), 46:31 Dominika Tůmová (Kristýna Kellovská)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - VŠO FLORBAL CHODOV 3:11
35. Pavla Lišková, 58. Pavla Lišková, 60. Kateřina Šromotová - 4. Karolína Kellovská, 12. Kateřina Hamplová, 17. Tereza Peštová, 20. Markéta Gabrielová, 20. Marie Havlíčková, 21. Karolína Kellovská, 33. Tereza Peštová, 35. Anna Fricová, 45. Julie Chaloupková, 46. Vanessa Rebecca Keprtová, 47. Dominika Tůmová; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Sabina Dobrovolná 19 - Terezie Květoňová 12; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Robenka: Bohužel musím souhlasit v tom, že brankový rozdíl je zasloužený. My jsme dnes na hřišti nepředvedli vůbec nic. I když jsme byli v 10ti lidech, tak to nemělo na výsledek žádný vliv. Žádné nasazení, chuť se zápasem něco udělat bohužel nic. Díky soupeři za utkání, věřím, že se z dneška poučíme.
60:00
Komentář trenérky hostí paní Michaely Marešové: Dnes jsem už od rozcvičky věděla, že to bude dobrý zápas z naší strany.Dařilo se nám kombinačně i v soubojích a brankový rozdíl je zasloužený. Zítra to ale bude jiná káva...
60:00
59:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Barbora Sedláčková (3:11).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Lišková, asistoval Kateřina Šromotová (2:11).
57:47
Tentokrát Dobrovolná skákavý míček chytla.
57:08
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Kateřina Šromotová.
57:08
Vyloučen hráč Lucie Kolomazníková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
55:59
Chaloupková H. míří hodně mimo bránu.
55:27
Po faulu Hamplové rozehrává Ostrava.
54:06
Dlouhou chvíli se hraje na domácí polovině.
52:16
Zuzaníková si pěkně poradila s Hamplovou a běží vstříc bráně.
51:34
Domácí jsou v plném počtu.
50:52
Neuznaný gól Chodova, opět malé brankoviště.
50:18
Dvě střely Chodova, obě do pupku Dobrovolné.
49:34
Vyloučen hráč Vendula Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:09
Nezdařené přihrávky neumožňují Ostravě vytvořit si gólovou šanci.
47:04
Lišková se aka "superwoman" chtěla dostat přes tři protihráčky, bohužel chyběl kousek, aby se tento nápad proměnil v realitu.
46:31
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
46:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Kristýna Kellovská (1:11).
46:31
Skákavý pomalý míček, pro Dobrovolnou nechytatelná střela..
45:36
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Kateřina Hamplová (1:10).
45:36
Dobrovolná loví už desátý míček zpoza svých zad.
44:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Markéta Gabrielová (1:9).
44:25
Lišková vybombila z děla, bohužel nad.
43:44
Ostrava zatím bez větší šance.
42:40
Tůmová se snažila vystrašit Zuzaníkovou, ta zůstala klidná a s přehledem rozehrála.
42:29
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Alena Zuzaníková.
42:29
Vyloučen hráč Kateřina Hamplová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:31
Hamplová netrefuje míček z voleje.
40:31
Slibná akce Ostravy konči špatnou přihrávkou Sedláčkové.
36:39
Sedláčková při svém napadání seká a dává tak výhodu svým soupeřkám.
35:47
Chaloupková J. dvakrát vyzkoušela Dobrovolnou, která odolává.
34:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Julie Chaloupková (1:8).
34:50
Dobrovolná už ležela na zádech jako ryba na souši a nemohla s touto dorážkou nic dělat.
34:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Lišková, asistoval Vendula Káčová (1:7).
34:04
Lišková krásně vymetá pavučinku z rohu hostující brány.
32:48
Hra probíhá spíše na polovině domácího týmu, který se neustále brání a se těžce dostává k balónku.
32:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Karolína Kellovská (0:7).
31:48
Kapitánka domácího družstva, Zuzaníková, eliminovala nebezpečí protihráček.
30:56
Další ohrožení domácí brány z hokejky Tůmové.
29:31
29:19
Sedláčková s míčkem běžela po mantinelu, přišla Keprtová a Sedláčková je bez míčku.
28:21
Neuznaný gól Peštové kvůli vstupu do malého brankoviště.
27:31
Vyloučen hráč Pavla Lišková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:31
Tak do třetice všeho dobrého, nebo zlého? Chodov dostává další přesilovou hru.
27:17
Rozjetou akci Ostravy zastavuje až Květoňová.
25:41
Greiplová u mantinelu obklopená dvěma protihráčkami drží balónek zuby nehty.
24:21
Ostravě se nedaří udržet míček na svých hokejkách.
22:57
Kellovská nahrávala Tůmové přímo do prázdné, druhá jmenovaná míček, díky bohu pro domácí, míjí.
21:48
Lišková na středu ve výhodné pozici za sebou při střele zapomněla míček.
20:41
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kateřina Hamplová (0:6).
19:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Markéta Gabrielová (0:5).
19:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Gabrielová, asistoval Lucie Kolomazníková (0:4).
19:07
Chodovská rozehrávka před bránou končí gólem do prázdné.
18:38
Lišková vyslala překvapivě nádherný cross, který se Sedláčkové nepodařilo zpracovat.
17:46
Šešulková se náramně dostala přes tři protihráčky, ale ve finální fázi byla bohužel zastavena.
16:58
16:58
Po krásné akci navyšuje Chodov brankový rozdíl.
15:59
Lišková se opět plácá na zemi. Chvilka odpočinku se šikne.
15:47
14:40
Dobrovolná překvapivě chytá střelu z první z hole Tůmové.
13:48
Další chodovská přesilovka. Podaří se ji využít?
13:47
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:29
Sedláčkové se nebezpečně blížila ke Květoňové. Její následnou střelu Květoňová s lehkostí vyráží.
11:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Hana Chaloupková (0:2).
11:39
Třetí dorážku už Dobrovolná nechytá.
10:36
Lišková zmasakrována u mantinelu Chaloupkovou J., asi slabé nohy.
09:44
Po chybě Kuřítkové na středu se k míčku opět dostává Chodov.
08:28
07:16
Šromotová se dostala až před samotnou gólmanku, její střela však nebyla podle jejich představ.
06:28
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
06:28
První přesilovku si dnes vyzkouší Chodov.
06:10
Chumel před bránou, navíc několik dorážek na Dobrovolnou hasí Zuzaníková.
05:05
Kuřítková na středu smetla Chaloupkovou H. jako pírko.
03:58
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kristýna Kellovská (0:1).
03:58
Nehezky tečovaná střela dopadla až za záda Dobrovolné.
02:53
Chodov napadá a nenechává Ostravu rozehrát.
02:13
Nebezpečná střela z hole Sedláčkové zasáhla pouze brankářku hostí.
01:03
Greiplová se ocitla až před Květoňovou, která rukou vyráží její střelu.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála pro svůj tým Tůmová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Alice Novotná, Karolína Kellovská
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Sabina Dobrovolná; hráči v poli: Pavla Lišková, Alena Zuzaníková, Vendula Káčová, Kateřina Šromotová, Barbora Sedláčková