2:1
5:2
5:0
- : -
branky (asistence): 07:20 Lucie Řezáčová (Veronika Balejová), 13:20 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 22:05 Anna Marešová, 27:34 Ester Janušková, 31:30 Eliška Chudá (Eliška Trojánková), 36:29 Veronika Vyšteinová (Michaela Chlebcová), 39:27 Ester Janušková (Veronika Vyšteinová), 41:21 Lucie Řezáčová (Nikola Hamerníková), 46:22 Lucie Řezáčová (Anna Marešová), 48:56 Michaela Chlebcová (Tereza Sládková), 51:29 Ester Janušková (Kateřina Kovaříková), 56:22 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá)
branky (asistence): 07:56 Kateřina Rybníčková, 20:34 Eva Smutná (Alžběta Švehlová), 27:24 Eva Smutná (Natálie Janečková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - K1 Florbal Židenice 12:3
8. Lucie Řezáčová, 14. Kateřina Kovaříková, 23. Anna Marešová, 28. Ester Janušková, 32. Eliška Chudá, 37. Veronika Vyšteinová, 40. Ester Janušková, 42. Lucie Řezáčová, 47. Lucie Řezáčová, 49. Michaela Chlebcová, 52. Ester Janušková, 57. Kateřina Kovaříková - 8. Kateřina Rybníčková, 21. Eva Smutná, 28. Eva Smutná; rozhodčí: Vít Voltr - Jaroslav Váňa; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 10 - Kateřina Mannová 8; po třetinách: 2:1, 5:2, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (J.Petr): Po vlažnějším začátku jsme se alespoň zčásti dostali do utkání a dosáhli jsme "povinného" vítězství. Ale zítra nás čeká další zápas a musíme se na něj připravit co nejlépe. Díky soupeři za utkání a přeji mu hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra hostí (M.Loskot): Domácí dnes začaly trošku vlažněji, čehož se nám dařilo v první polovině utkání využít a aktivní hrou si vytvářet šance. Postupem času se začala projevovat kvalita na straně domácích, kteří dobře řešili rychlé protiútoky i přesilové hry.
60:00
59:59
střely na branku ve III. třetině Tigers: Židenice 5:5
59:20
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
právě začala poslední minuta utkání
56:22
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (12:3).
51:29
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Kateřina Kovaříková (11:3).
50:41
Trestné střílení družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město neproměnil Ester Janušková.
50:41
Vyloučen hráč Eva Filipová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
50:41
trestné střílení Tigers neproměnila hráčka č.26 Ester Janoušková
49:50
hezkou kombinaci Tigers skvělým zákrokem ukončuje gólmanka hostí
48:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová, asistoval Tereza Sládková (10:3).
46:22
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Anna Marešová (9:3).
46:06
45:49
standardní situace pro Židenice, které z první střely přestřelují
42:54
po rychlém útoku, Tigers přestřelují branku
41:21
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikola Hamerníková (8:3).
40:00
40:00
39:59
střely na branku ve II. části Tigers: Židenice 8:4
39:27
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Veronika Vyšteinová (7:3).
39:09
Vyloučen hráč Denisa Valouchová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
38:39
Tigers přečetly rozehrávku Židenic a dostaly se od šance
37:49
Židenice ohrozily branku Tigers ze standardní situace.
36:29
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Veronika Vyšteinová, asistoval Michaela Chlebcová (6:3).
35:13
rychlý útok Tigers, ukončuje brankářka
33:56
hra se zrychluje přelévá z jedné půle na druhou
32:00
Židenice střílí z ze všech vzádáleností.
31:30
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (5:3).
30:29
dnešní utkání sleduje 23 diváků. děkujeme
29:21
Židenice vybojovaly na půlce míček a ohrožují branku domácích.
27:34
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková bez asistence (4:3).
27:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Natálie Janečková (3:3).
23:57
Židenice pálí z půli, brankářka chytá
22:40
Tigers drží hru na polovině hostí. Lucka Ř. pálí nad branku
22:05
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Anna Marešová bez asistence (3:2).
20:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Alžběta Švehlová (2:2).
13:20
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (2:1).