0:1
2:0
0:1
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:49 Eliška Horáková (Zuzana Nocarová), 46:48 Bára Pajerová (Markéta Žbánková), 56:11 Markéta Žbánková (Michaela Nováková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:44 Karolína Petrlíková, 19:04 Pavlína Ficová (Karolína Petrlíková), 23:23 Gabriela Křemelová, 62:23 Gabriela Křemelová (Pavlína Ficová)

Florbalová akademie MB - FBŠ Jihlava 3:4p
3. Eliška Horáková, 47. Bára Pajerová, 57. Markéta Žbánková - 9. Karolína Petrlíková, 20. Pavlína Ficová, 24. Gabriela Křemelová, 63. Gabriela Křemelová; rozhodčí: Jan Krameš - Jan Chuděj; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Karolína Špačková 31 - Kateřina Holemářová 29; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:1;
65:00
Komentář trenérky hostů : Za dnešní výkon jsme si z mého pohledu nezasloužily ani bod. Soupeřky hrály celý zápas jednoduše: sprint - střela a nás od prohry v základním čase zachránilo pouze obrovské štěstí v podobě neuznaného gólu a minimálně 6 tyček. Dnes to rozhodně nebyl pěkný florbal.
65:00
Komentář trenéra domácích: Škoda druhé ospalé třetiny, několika zbytečných vyloučení a individuálních chyb, které nás stojí zbytečné góly. Musíme hrát celý zápas na 100% a pak to bude určitě dobré. Děkujeme soupeřkám za napínavý zápas a divákům za bouřlivou kulisu.
62:23
62:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Gabriela Křemelová, asistoval Pavlína Ficová (3:4).
62:23
ale po další chybě před brankou je rozhodnuto
61:54
FA se snaží vybojovat bod navíc, je zatím aktivnější
60:00
60:00
dvě třetiny byla Jihlava lepším týmem, ve třetí třetině se Boleslav výrazně zlepšila a vybojovala si vyrovnání
56:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Michaela Nováková (3:3).
56:11
standardka - a je vyrovnáno
56:00
domácí zvyšují úsilí,
55:30
Žbánková pálí ze všech pozic, několik střel během jednoho střídání, ale bez úspěchu
53:00
Nováková v úniku - trefuje gólmanku
51:45
hosté kombinují, několik střel míjí branku nebo jsou sraženy domácí obranou
50:05
Vyloučen hráč Sandra Fadrhoncová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
50:05
v nepřehledné situaci rozhodčí napočítal šest domácích hráček na hřišti ...
49:15
Nocarová trefuje břevno
46:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová, asistoval Markéta Žbánková (2:3).
46:48
po nahrávce na střed hřiště Bára střelou z první propálila vše, co stálo v cestě
45:00
na druhé straně šanci jihlavských likviduje Špačková
44:24
svižná střela Žbánkové - Holemářová chytá
42:20
Boleslav má nyní míček častěji na hokejkách, jihlavské hráčky hrozí z rychlých protiútoků
32:30
Jihlava uzamknula FA před její brankou a balónek už jí asi nepůjčí ...
23:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Gabriela Křemelová bez asistence (1:3).
23:23
a je to tu znovu - chybou při rozehrávce v obranné třetině domácí hráčky vyzvaly hosty ke gólu
20:00
20:00
19:04
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Ficová, asistoval Karolína Petrlíková (1:2).
19:04
Po rychlé akci z pravé strany zakončuje střelou k tyči Ficová
17:11
šance domácích ve vlastním oslabení, Nocarová ani Žbánková gól nevstřelily
15:24
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Kateřina Seemannová.
15:24
Vyloučen hráč Bára Pajerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
15:24
Trestný nájezd jihlavského týmu zahrává Seemannová - Špačková chytá !
14:20
opět kombinace jihlavských v útočné třetině kolem bránící čtveřice domácích
13:20
Vyloučen hráč Monika Žapková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
12:50
Jihlavské hráčky kombinují, kombinují, střela ale téměř žádná
11:06
Vyloučen hráč Zuzana Nocarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra hlavou.
10:45
Střelu z dálky tečuje Holemářová nad svou bránu
08:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Petrlíková bez asistence (1:1).
08:44
Katastrofální rozehrávka standardní situace domácích v obranném pásmu přímo na hokejku Petrlíkové, která nabídnutou příležitost využila