3:1
9:1
1:0
- : -
branky (asistence): 05:52 Markéta Vrlíková (Eliška Jurečková), 07:02 Kateřina Šromotová (Markéta Vrlíková), 17:12 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 22:05 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 23:54 Kristýna Kupcová (Barbora Greiplová), 30:59 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 33:11 Alena Zuzaníková (Kateřina Šromotová), 33:30 Terezie Šešulková (Barbora Greiplová), 34:13 Eliška Jurečková (Kateřina Šromotová), 35:55 Markéta Vrlíková (Alena Zuzaníková), 36:25 Terezie Šešulková, 39:57 Kateřina Šromotová (Alena Zuzaníková), 43:36 Mariana Polášková
branky (asistence): 01:15 Julie Bartolomějevová (Aneta Smetanová), 26:30 Veronika Štajnerová

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 13:2
6. Markéta Vrlíková, 8. Kateřina Šromotová, 18. Barbora Sedláčková, 23. Barbora Sedláčková, 24. Kristýna Kupcová, 31. Barbora Sedláčková, 34. Alena Zuzaníková, 34. Terezie Šešulková, 35. Eliška Jurečková, 36. Markéta Vrlíková, 37. Terezie Šešulková, 40. Kateřina Šromotová, 44. Mariana Polášková - 2. Julie Bartolomějevová, 27. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 3 + Alena Zuzaníková 5:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavla Lišková 22 - Radka Höflerová 26; po třetinách: 3:1, 9:1, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Pavla Dubského: Dobrý vstup do utkání. Nicméně přišla opět naše prokletá druhá třetina. Po změnách v sestavě před třetí třetinou holky hrály skvěle, nicméně na kvalitu soupeře to nestačilo. Gratuluji k zasloužené výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Robenka: Trošku pomalejší rozjezd, nicméně výborná druhá třetina rozhodla o tom, jaký je výsledek zápasu. Škoda, že jsme nedokázali v tomto výkonu pokračovat ve třetí třetině, jinak mohl být výsledek daleko vyšší a i dojem by byl trošku lepší. Děkuji soupeři za zápas a přeji klidnou cestu domů.
60:00
59:52
Timeout FbŠ Bohemians
59:52
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:01
Střela Vrlíkové z první míjí bránu.
57:37
Vyloučen hráč Aneta Smetanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
52:40
Několik střel bylo vyslaných z hokejek domácích hráček, ale ani jedna nezamířila mezi tři tyče.
51:42
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
51:35
Ostrava uzamkla své soupeřky na jejich polovině.
48:02
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
47:48
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:42
Pěkný cross vyslala Sedláčková na Šromotovou, ta si s míčkem však neporadila.
46:26
Kupcová svou střelou trefuje pouze zeď protihráček.
45:39
Lišková musí zasáhnout proti střele Hynkové, kterou vyráží za mantinel.
44:30
Lišková svým výhozem trefuje pozadí Sedláčkové a Ostrava se opět pere o míček.
43:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Mariana Polášková bez asistence (13:2).
42:44
Jurečková sekla Hoflerovou a rozhodčí zapískal faul, rozehrává Praha.
41:50
Dvě ohrožení domácí brány, se kterými si Lišková hravě poradila.
40:50
Šromotová nepřesně nahrála a míčku se zmocnila Bohemka.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: 16 - 8
40:00
39:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Alena Zuzaníková (12:2).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:27
Nahrávka do druhé vlny se Kupcové nepovedla a Ostrava přichází o míček.
37:11
Domácí jsou v plném počtu.
36:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková bez asistence (11:2).
36:25
Šešulková vybojovala míček a od mantinelu přidává další gól.
35:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Alena Zuzaníková (10:2).
35:55
I v oslabení se Vrlíková nedá zastavit a vstřeluje gól.
35:11
Vyloučen hráč Barbora Greiplová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
34:58
Po faulu Šešulkové rozehrává Bohemians.
34:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Kateřina Šromotová (9:2).
33:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Barbora Greiplová (8:2).
33:30
Dva rychlé góly dostaly hostující hráčky na lopatky.
33:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Kateřina Šromotová (7:2).
33:11
Zuzaníková zpoza brány přemohla Holferovou.
32:30
Vyloučen hráč Anh Vu Hong družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
30:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Markéta Vrlíková (6:2).
30:59
Do třetice Vrlíková opět nahrává do prázdné brány Sedláčkové.
29:54
Zuzaníková si před bránou poradila s Charvátovou a Lišková se mohla ujmout míčku.
28:52
Greiplová zkušeně získala míček a nahrála na Kupcovou, která v rohu o míček přišla.
27:12
Lišková chytá střelu Neubergerové jako malinu.
26:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (5:2).
26:30
Štajnerová si proškolila Liškovou a vstřeluje gól.
25:34
Bohemka se dostala do útočného pásma.
23:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Barbora Greiplová (5:1).
23:54
Kupcová překvapila Hoflerovou a svou přízemní střelou mění skóre.
23:10
Chumel před bránou hostí vyústil až ke střele Sedláčkové, která mířila vysoko nad.
22:05
22:05
Vrlíková opět nahrává Sedláčkové do prázdné brány.
18:21
Holky z Ostravy mají na konci třetiny více ze hry.
17:12
16:53
Šromotová netrefuje odkrytou bránu.
16:04
Šešulková se krásně dostala na střed, ale následně míček vpálila do první hráčky před sebou.
14:52
Už už to vypadalo jako gól pro domácí po střele Sedláčkové, ale míček, který gólmance hostí skákal za zády. za brankovou čáru nedoskákal.
13:20
Káčová z otočky trefuje pouze Hoflerovou.
11:54
Vrlíková na středu trefuje pouze blok soupeřek.
11:12
Šešulková nepěkně sundala protihráčku na středu.
09:46
Káčová se hrdinsky postavila do střely a nenechala tak Liškovou ve štychu.
08:27
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
07:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Markéta Vrlíková (2:1).
07:02
Vrlíková nasadila svůj sprint, získala míček a nahrávala Šromotové do prázdné brány.
05:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Eliška Jurečková (1:1).
05:52
Krásná střela Vrlíkové končí gólem.
04:24
Vrlíková v dobré pozici, bohužel ji balónek ve finální fázi odskočil.
03:09
Káčová zkusila pozornost Hoflerové, ta míček vyráží rukou.
02:07
Vrlíková nahrála naslepo na střed a Ostrava přichází o míček.
01:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Julie Bartolomějevová, asistoval Aneta Smetanová (0:1).
00:58
První střelu dnešního zápasu nám předvedla Kupcová po nahrávce Greiplové.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála pro svůj tým Vrlíková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Anh Vu Hong, Lucie Reinšteinová, Karla Batíková, Veronika Štajnerová, Andrea Plavcová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová, Barbora Sedláčková