0:1
0:2
4:2
- : -
branky (asistence): 43:59 Barbora Husková (Eliška Planková), 50:41 Barbora Husková (Eliška Planková), 53:42 Denisa Hyršová, 53:58 Michaela Kubečková
branky (asistence): 01:00 Julie Chaloupková, 29:59 Karolína Kellovská (Kristýna Kellovská), 39:50 Tereza Peštová (Dominika Tůmová), 51:12 Anna Fricová (Karolína Kellovská), 58:00 Julie Chaloupková

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 4:5
44. Barbora Husková, 51. Barbora Husková, 54. Denisa Hyršová, 54. Michaela Kubečková - 2. Julie Chaloupková, 30. Karolína Kellovská, 40. Tereza Peštová, 52. Anna Fricová, 59. Julie Chaloupková; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Petra Klečková 12, Viktorie Karasová 6 - Terezie Květoňová 33; po třetinách: 0:1, 0:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích. Škoda, dlouho to dnes vypadalo, že to bude marné, že nám tam nic nepadne. Nakonec jsme se do zápasu suprově vrátily, ovšem jak už to bývá, nakonec dnes touha s rozumem prohrála. Herně to bylo určitě lepší než včera, kombinačně i technicky taky, co nám však o víkendu chybělo a dnes asi rozhodlo, byla taková ta kompaktnost výkonu a ideálně nastavené hlavy. Děkujeme soupeřkám za zápas a šťastnou cestu domů
60:00
Střely celkem domácí: 37 Střely celkem hostů: 23
60:00
Komentář trenéra hostů: Z našeho dnešního výkonu mám obrovskou radost, během zápasu jsme byli častokrát pod tlakem, ale přesto jsme hrály povětšinou aktivně a sebevědomě na míčku. Spolu s nasazením a atmosférou na střídačce to byla vítězná kombinace.Díky soupeři za prověření naší obranné práce.
60:00
Střely domácí: 15 Střely hosté: 8
60:00
59:59
Je konec Chodov vyhrává.
58:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Julie Chaloupková bez asistence (4:5).
58:00
Chyba Vítkovic a Chodov jde do vedení.
57:00
poslední 3.minuty 3.třetiny.
53:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (4:4).
53:58
A je vyrovnáno.
53:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová bez asistence (3:4).
53:42
Branka Vítkovic.
51:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Karolína Kellovská (2:4).
51:12
Chodov využívá přesilovku.
50:51
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:51
Chodov bude hrát přesilovku.
50:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (2:3).
50:41
Vítkovice snižují na rozdíl branky.
50:21
Chodov netrefuje prázdnou branku.
48:00
Tlak Vítkovic zesiluje snad to přinese ovoce.
45:40
Vítkovice chtějí s výsledkem něco udělat.
39:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Dominika Tůmová (0:3).
37:06
Planková sama na brankářku Chodova ale přestřeluje.
35:00
Utkání sleduje 43 diváků.
32:43
Hyršová znovu sama na brankářku a zase nedala.
31:21
Hyršová jela sama na brankářku Chodova ale branku nedala.
29:59
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kristýna Kellovská (0:2).
25:05
Chodov v dobré situaci ale obrana Vítkovic vše vyřešila v klidu.
24:40
Kubečková trefuje tyčku.
23:02
Vítkovice jsou v této části lepším týmem.
21:55
Vítkovice v dobré šanci ale chodovská brankářka chytá.
17:59
Planková v šanci ale brankářka s přehledem chytá.
15:24
Vítkovice v pěti.
14:20
Vítkovice ve čtyřech.
13:24
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
13:24
Vítkovice špatně střídají a půjdou do tří.
12:19
Vyloučen hráč Tereza Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:19
A máme tady vyloučení Chodov bude hrát přesilovku.
10:48
Kubečková krásně přešla přes dvě chodovské hráčky ale při zakončení jí sjel balonek z čepele.
09:32
Hyršová netrefuje prázdnou branku.
08:04
Planková trefuje břevno.
06:50
Standartní situace Vítkovic nebyla vůbec zahraná dobře.
05:57
Hra se nám přiostřuje a za chvilku asi uvidíme vyloučení.
04:26
Husková z otočky nebezpečně vystřelila ale chodovská brankářka chytá.
02:46
Chodovská hráčka skončila po tvrdém zákroku za mantinelem.
01:00
01:00
A máme tady první branku do vedení jde Chodov.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Alice Novotná, Karolína Kellovská
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Tereza Gálová, Eliška Planková, Barbora Husková