3:1
2:6
1:2
- : -
branky (asistence): 04:11 Veronika Kopecká (Natálie Houžvičková), 06:20 Lucie Želízková, 11:44 Lucie Želízková (Veronika Kopecká), 20:10 Natálie Houžvičková (Lucie Želízková), 26:26 Kateřina Fousová (Julie Faťunová), 54:32 Julie Faťunová (Kateřina Svobodová)
branky (asistence): 00:50 Vendula Beránková (Petra Šebestová), 25:56 Lucie Řezáčová (Petra Šebestová), 28:05 Vendula Beránková (Lucie Řezáčová), 31:20 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 32:02 Vendula Beránková (Lucie Řezáčová), 32:17 Eliška Chudá (Eliška Trojánková), 37:32 Lucie Řezáčová (Anna Marešová), 57:30 Lucie Řezáčová (Vendula Beránková), 59:29 Kateřina Kovaříková

PSN Tatran Střešovice - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 6:9
5. Veronika Kopecká, 7. Lucie Želízková, 12. Lucie Želízková, 21. Natálie Houžvičková, 27. Kateřina Fousová, 55. Julie Faťunová - 1. Vendula Beránková, 26. Lucie Řezáčová, 29. Vendula Beránková, 32. Kateřina Kovaříková, 33. Vendula Beránková, 33. Eliška Chudá, 38. Lucie Řezáčová, 58. Lucie Řezáčová, 60. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 21 - Lucie Špačková 14; po třetinách: 3:1, 2:6, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Petra: "Po první ne zcela podařené třetině jsme se dokázali vrátit do zápasu a za to holkám děkuji. Doufám, že na tento výkon navážeme i v dalších zápasech a vyvarujeme se slabším pasážím. Díky soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Nováka: "Do stavu 4:1 jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme totálně přestali hrát ve 2. třetině. To nás stálo vítězství. Ještě není konec sezóny, poučíme se a připravíme se na play.off. Gratuluji hostům k výhře a díky dívákům za mega podporu."
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 2, hosté - 9.
60:00
59:29
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (6:9).
58:57
Timeout PSN Tatran Střešovice
57:46
Řezáčová vybíhá od mantinelu do střelu a střílí, míček se odráží od hokejky do výšky a obloučkem se odráží až za Janglovou.
57:30
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Vendula Beránková (6:8).
56:45
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:45
Faťunová poslala Šebestové míček mezi nohami přímo na Marko, která střílí bohužel mimo.
55:28
Malecká ztrácí míček na mantinelu, Kovaříková střílí pouze do vnější síťky branky. Míček se odráží ven, kde se jej snaží Chaloupková zpracovat, nicméně dravá Koavaříková míček dokázal dostat do brány.
54:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Kateřina Svobodová (6:7).
54:30
Svobodová získává míček. Její nejspíše nepovedená střela tahem od levého mantinelu končí před bránou, kde ji doráží Faťunová.
53:17
Chaloupková z rozehrávky nahrává na Kopeckou, která z otočky střílí.
52:33
Faťunov s Marko na osamocenou Beránkovou. Faťunová zkouší střelu. Tu Beránková zachytává.
52:18
Šebestová jde do výběhu a velmi prudkou střelu trefuje Janglovou do masky.
51:40
Kopecká dostává přihrávku na mantinelu, jde do výběhu, ovšem její střela tahem byla zblokována hned dvěmi hráčkami TIGERS.
51:01
Rozehrávka Tatranu na polovině u levého mantinelu. Malecká posílá míček na druhou stranu na volnou Želízkovou, která střelou z první míjí.
50:30
Stašková zkusila kličku do backhandu pod hokejkou Chlebcové, kterou sice překonala, ale míček jí ujel.
50:02
Míček sice mají obránkyně z Jižního Města, ovšem neúnavná Faťunová je neustále napadá.
49:11
Šebestová sice obstřelila blokující Svobodovou, nicméně bránu netrefila asi o půl metru.
47:30
Kovaříková posílá "žabičku" nad hokejkou Zikmundové na Chudou, která jen těsně míjí branku.
46:20
Míček je sice na hokejkách hostujícíh hráček, ovšem hru zcela pod kontrolou nemají. Tatranky jsou velmi agresivní v napadání.
45:45
Chudá vybíhá od mantinelu do středu a střílí. Připravená Malecká střelu blokuje.
45:21
Chaloupková teď zastavila nebezpečnou přihrávku před bránou.
44:21
Šebestová dostává přihrávku na pravá mantinel, kde střílí z první. Bránu bohužel míjí.
43:45
Ačkoliv se hraje 4-4, míček drží hráčky TIGERS.
43:03
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:35
Malecká získává míček v rohu a běží po mantinelu, střílí, míček se odráží od Šnajberkové. Malecká se přesto nevzdává a pokouší se zakončit.
41:48
Vyloučen hráč Anna Marešová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:24
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:20
První akce této třetiny. Houžvičková kkřižnou přihrávku těsně před bránu na Želízkovou, která miček sice trefila, ovšem vedle.
40:01
Toto buly vyhrály hráčky Tatranu.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 10, hosté - 11.
40:00
37:32
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Anna Marešová (5:7).
37:30
Neuvěřitelná individuální akce Řezáčové, která se dostala přes všechny hráčky, a jen jemně ťukla míček pozemi k pravé tyčce. Míček se odráží od tyčky dovnitř.
36:00
Rozehrávka TIGERS u střídačky Tatranu sice neskončila střelou, ovšem byli jsme svědky libových kliček Trojánkové v rohu a za bránou.
35:20
Tatranky se pokoušejí uklidnit hru, a tak si míček posílají obránkyně. Malecká se pokouší najít skulinku a nahrává na Fuťunovou po mantinelu. Té míček bohužel sjel.
34:30
Faul na hostující hráčky, ač odpískaný, vyvolal vlnu nevole mezi diváky TIGERS.
33:50
Libová otočka na levém mantinelu Svobodové, která následně posílá míček na volnou Kopeckou na druhé straně hřiště. Ta je bohužel zfaulována.
33:20
Neuvěřitelný obrat hostujícíh hráček. Rychlé góly jakoby hráčkám TIGERS dodaly sebevědomí a hra probíhá spíše na jejich útočné polovině.
32:17
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (5:6).
32:17
Střela Beránkové z půlky hřiště končí gólem.
32:16
Situace 3-1, kdy si hráčky TIGERS vyťukaly Janglovou do prázdné brány. Ta sice o míček jemně zavadila, nicméně ani to gólu nezabránilo.
32:02
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucie Řezáčová (5:5).
31:20
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (5:4).
30:41
Lexová teď v trdém souboji s Řezáčovou v rohu.
30:40
Malecká si prohrazuje hráčku na středu, ovšem míček sbírá hráčka za ní a posílá jej okamžitě do útočného pásma, kde vzniká situace 3-2. Trojánková nahrává na úrovni velkého branovišti na Kovaříkovou, která střelou lehce nad zemí upravuje skóre.
29:50
Rychlý "brejk" Marko stíháné bránící hráčkou, Marko jde do otočky a střílí pozemi. Míček se odráží do výšky a už, už to vypadá že spadne do brány. Nejspíše i s trochu štěstí se odráží mimo.
28:05
28:05
Rozehrávka u levého mantinelu pro hostující. Řezáčová míček posílá na Beránkovou, která nádherně umístěnou střelou do horního růžku snižuje náskok domácích.
26:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Julie Faťunová (5:2).
26:25
Rozehrávka TIGERS na středu. Řezáčová dostavá přihrávku od Šebestové a s ledovým klidem prostřelila všechny hráčky ze Střešovic Janglové přimo pod ruku.
26:15
Faťunová vypichuje míček obránkyni z TIGERS, a vzniká situace 2-1. Posílá přihrávku, která jen těsně projela pod hokejkou obránkyně, kde míček do prázdné trefuje připravená Fousová.
25:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Šebestová (4:2).
25:50
Chaloupková byla na středu okradena o míček a útočnice TIGERS se okamžitě pokouší o změnu výsledku.
24:30
Hráčky z Jižního Města jsou hladové a dvakrát k krátké chvílí ohrozili Janglovou.
23:47
Tatranská přesilovka není tak propracovaná jako přesilová hra TIGERS, kterou jsme mohli dnes už dvakrát vidět.
22:43
Vyloučen hráč Eliška Trojánková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
22:30
Šnajberková se na středu dostává k míčku a snaží se hned vystřelit. Na to je však připravená Houžvičková a hned blokuje.
21:30
Hamerníková trefuje skákavý míček backhandem, s kterým Janglová neměla nejmenší problém.
20:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková, asistoval Lucie Želízková (4:1).
20:09
Želízková zachytává míček za brankou, bahrává před na Houžvičkovou, která s jistotou posílá míček za záda Špačkové.
20:01
Buly vyhrává Chudá. Ovšem TIGERS jsou hned pod tlakem celé první lajny.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 8, hosté - 9.
20:00
19:30
Šnajberková posílá trošku línou přihrávky do rohu na Chudou. Zde ji likviduje Kruberová.
18:40
Míček sice mají na hokejkách Tatranky, nicméně bránu se jim ohrozit nedaří, neboť je hostující hráčky důrazně napadají.
18:00
Malecká s Markou se navzdory oslabení pokoušejí vsítit gól. Špačková si ale situaci s klidem ohlídala.
17:26
Podobnou situaci se pokusla zopakovat Janušková, ovšem tentokrát ji Tatranky nepustily do střely.
17:06
První výraznější akce přesilové hry TIGERS. Trojánková dostává přihrávka na pravý mantinel a vbíhá do středu, kde střílí - nad.
16:06
15:15
Odložené vyloučení a TIGERS nastupují bez gólmanky v šesti a snaží se tuto výhodu využít.
14:10
Rozehrávka TIGERS je zakončena střelou, kterou obětavě blokuje Zikmundová.
13:38
Chudá v neskutečné situaci přestřeluje branku.
11:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (3:1).
11:43
Kopecká téměř před brankářkou posílá míček na volnou Želizkovou u druhé tyčky. Ta míček je decentně "doťukla" do odkryté branky.
11:24
Nyní jakoby se role otočily a Tatranky si míček posouvají okolo bránících TIGERS.
10:39
TIGERS si míček s jistotou posílají, střelu Chudé však zblokovala Malecká.
10:00
Jedna nepovedená přihrávka mezi hráčkami hostů a Kopecká odpaluje míček do bezpečné zóny k druhé bráně.
08:53
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
08:53
Košvancové nesedla přihrávka a míček jí sjel z hokejky. Hráčka TIGERS se ho rychle chopila a Košvancová se pokusila situaci zachránit, ovšem je z toho vyloučení.
07:50
Trojánková sice oklamala svou kličkou Marko, ale na Chaloupkovou už si nepřišla.
06:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková bez asistence (2:1).
06:19
Ačkoliv se TIGERS snaží úročit, Faťunová aktivně napadá obránce. Nahrávku zachycuje Želizková, která s míčkem běží na levou stranou a střelu umístila k pravé tyčce.
05:10
Svobodová posílá oťuk po levém mantinelu, kde číhá připravená Stašková, která střelu poslala sice v ideální výšce, ale směr na bránu moc netrefila.
04:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Natálie Houžvičková (1:1).
04:10
Houžvičková střílí ze středu, míček se odráží od překvapené gólmanky a připravená Kopecná doráží míček až za Špačkovou.
03:37
Nebezpečný backhand Vyšteinové zachytila Lexová sálovkou.
02:37
Před brankou Tatranu je rušno - do dašlší šance se dostává Trojánková, která trefuje pouze Janglovou.
02:30
Velká šance z nahozeného míčku pro Kovaříkovou.
01:50
Hra probíhá pod taktovkou tatranských hráček na útočné polovině.
00:50
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Petra Šebestová (0:1).
00:49
Beránková získává míček, probíhá hřiště a střílí - míček se odráží od břevna těsně za Janglovou.
00:15
Rozehra TIGERS v útočném pásmu se okamžitě ocitá pod tlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horyna a Adam Voldřich.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Barbora Paletářová, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková, Eliška Chudá, Vanda Šnajberková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Natálie Houžvičková, Kateřina Svobodová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Monika Zikmundová
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u 19. kola 1. ligy juniorek, kde nás čeká malé pražské derby mezi týmy PSN Tatran Střešovice a Ivanti TIGERS FK Jižní Město. Přejeme příjemný sportovní zážitek.