0:8
1:4
2:4
- : -
branky (asistence): 32:51 Kristýna Venclová, 45:57 Kristýna Venclová (Natálie Žídková), 50:20 Sára Svozilová
branky (asistence): 04:00 Kristýna Kupcová (Barbora Greiplová), 05:02 Markéta Vrlíková (Barbora Sedláčková), 06:39 Barbora Sedláčková (Kateřina Šromotová), 09:47 Kateřina Šromotová (Mariana Polášková), 11:10 Barbora Greiplová (Kristýna Kupcová), 14:49 Eliška Jurečková, 15:51 Barbora Greiplová (Kristýna Kupcová), 16:10 Eliška Jurečková (Barbora Sedláčková), 21:21 Markéta Vrlíková (Barbora Sedláčková), 34:21 Eliška Jurečková (Barbora Sedláčková), 37:59 Markéta Vrlíková (Kateřina Šromotová), 39:07 Barbora Sedláčková (Eliška Jurečková), 44:42 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 50:13 Alena Zuzaníková (Barbora Sedláčková), 55:17 Markéta Vrlíková (Barbora Sedláčková), 59:59 Kateřina Šromotová (Kristýna Kupcová)

IBK Hradec Králové - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:16
33. Kristýna Venclová, 46. Kristýna Venclová, 51. Sára Svozilová - 5. Kristýna Kupcová, 6. Markéta Vrlíková, 7. Barbora Sedláčková, 10. Kateřina Šromotová, 12. Barbora Greiplová, 15. Eliška Jurečková, 16. Barbora Greiplová, 17. Eliška Jurečková, 22. Markéta Vrlíková, 35. Eliška Jurečková, 38. Markéta Vrlíková, 40. Barbora Sedláčková, 45. Eliška Jurečková, 51. Alena Zuzaníková, 56. Markéta Vrlíková, 60. Kateřina Šromotová; rozhodčí: Lucie Romančáková - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 28 - Pavla Lišková 10, Sabina Dobrovolná 7; po třetinách: 0:8, 1:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Upřímně jsem od dnešního zápasu čekal trošku víc. Nicméně zápas skončil po první třetině, kterou jsem si jako trenér užil. Je velká škoda, že jsem v nastoleném tempu nedokázali pokračovat celý zápas, možná by jsme si to užili společně ještě o něco víc.
60:00
59:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Kristýna Kupcová (3:16).
59:59
Tak na rozloučenou dává Ostrava svůj šestnáctý gól
59:59
Komentář trenéra domácích: Síla soupeře byla značná a my jsme mu dovolili aby se projevila v plné míře. První třetina absolutně bez důrazu bez nasazení rozhodla o výsledku zápasu už po 20 minutách. Bohužel nenavazuje nasazení z první poloviny sezóny, kdy jsme sice prohrávali, ale na hřišti jsme nechávali pot a krev a to nám v těchto zápasech hodně chybí. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu šťastnou cestu domů.
58:54
Hradec byl v přečíslení, ale tak trochu "zapomněl" míček za sebou
56:39
Střela Sedláčkové od poloviny končí naštěstí na obráncích
55:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Barbora Sedláčková (3:15).
54:59
Krásná individuální akce Šromotové končí nahrávkou na volnou spoluhráčku, která končí pouze na tyčce
54:40
Hofmanová nahazuje směrem na bránu a míček prochází až k rukám brankářky.
54:01
Boj u hradecké branky a míček poskakuje po horní straně brány.
50:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sára Svozilová bez asistence (3:14).
50:20
Hned po písknutí ovšem Hradec vracíúder a Svozilová přidává třetí hradecký gól
50:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Barbora Sedláčková (2:14).
45:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Natálie Žídková (2:13).
45:57
Nádherná souhra hradeckých hráček Židkové s Venclovou končí konečně gólem
45:20
Na druhé straně Hvězdová vybojovala míček a zkoušela zakončit. Bohužel však brankářka byla ve střehu
44:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (1:13).
39:58
Ostrava stále útočí, Uhlířová zasahuje a dostává lehce hokejkou ostravské hráčky přes prsty. Ale vše v pořádku
39:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eliška Jurečková (1:12).
39:07
Další závar před domácí bránou a míček prochází Uhlířové mezi nohama
38:25
Hezká akce Hvězdové zastavená nedovoleným zákrokem a rozehrává Hradec
37:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Kateřina Šromotová (1:11).
34:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Barbora Sedláčková (1:10).
34:21
Hostující Jurečková kompletuje hattrick
33:41
Hladíková získala na půlce balónek, ale střela proletěla těsně kolem brány
32:51
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Venclová bez asistence (1:9).
27:02
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:44
Svozilová vyslala krásnou střelu, která však bohužel pro Hradec končí na břevně hostující brány
21:21
21:21
Ostrava využívá svou přesilovku a Vrlíková střílí devátý gól
20:42
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
20:42
Nedovolený zákrok domácí Žídkové znamená první vyloučení v zápase
20:00
20:00
19:55
Do posledních vteřin první třetiny boj a ještě zásah hradecké brankářky Uhlířové
16:42
Rozebraná obrana Hradce - nechala úplně volnou hráčku hostí, která však netrefuje bránu
16:10
Timeout IBK Hradec Králové
16:10
16:10
Krásně rozehraná standardní situace Ostravy vede k dalšímu gólu
15:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Kristýna Kupcová (0:7).
14:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková bez asistence (0:6).
14:26
Postavení hostující hráčky v brankovišti. Rozehrává Hradec, ale míček téměř okamžitě ztrácí