1:5
4:1
2:9
- : -
branky (asistence): 07:36 Terezie Šešulková (Vendula Káčová), 23:37 Terezie Šešulková (Markéta Vrlíková), 29:55 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 35:23 Barbora Greiplová (Markéta Vrlíková), 37:32 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 45:17 Barbora Sedláčková (Pavla Lišková), 51:42 Terezie Šešulková (Vendula Káčová)
branky (asistence): 06:11 Veronika Kopecká, 07:30 Karolína Marko (Veronika Kopecká), 08:41 Karolína Marko, 12:46 Karolína Marko (Veronika Kopecká), 16:18 Kateřina Fousová (Nella Stašková), 39:59 Lenka Faltusová (Anežka Viplerová), 44:07 Veronika Kopecká, 44:13 Kateřina Fousová (Kateřina Bícová), 46:50 Lenka Faltusová (Petra Malecká), 55:38 Lenka Faltusová (Denisa Chaloupková), 56:11 Karolína Marko, 56:58 Lenka Faltusová (Lucie Želízková), 59:15 Lucie Želízková (Lenka Faltusová), 59:25 Lenka Faltusová (Lucie Želízková), 59:39 Karolína Marko (Tereza Kruberová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PSN Tatran Střešovice 7:15
8. Terezie Šešulková, 24. Terezie Šešulková, 30. Barbora Sedláčková, 36. Barbora Greiplová, 38. Barbora Sedláčková, 46. Barbora Sedláčková, 52. Terezie Šešulková - 7. Veronika Kopecká, 8. Karolína Marko, 9. Karolína Marko, 13. Karolína Marko, 17. Kateřina Fousová, 40. Lenka Faltusová, 45. Veronika Kopecká, 45. Kateřina Fousová, 47. Lenka Faltusová, 56. Lenka Faltusová, 57. Karolína Marko, 57. Lenka Faltusová, 60. Lucie Želízková, 60. Lenka Faltusová, 60. Karolína Marko; rozhodčí: Kristina Guziurová - Natálie Martináková; vyloučení: 4:1 + Karolína Marko 5; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Pavla Lišková 25 - Kristýna Janglová 24; po třetinách: 1:5, 4:1, 2:9;
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Robenka: Co k tomu říct, dostali jsme to co jsme si zasloužili. Druhá třetina by možná snesla nějaké měřítko, ale na jednu třetinu se zápas nedá vyhrávat. Vyprodukovali jsme chyb, jako bychom hráli poprvé. Všude jsme byli pozdě, dali jsem soupeři čas a komfort a on toho dokázal využít. Je třeba se z chyba poučit a pracovat dál, aby se nám tohle nestávalo. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jiřího Uhera: Divoký zápas a divoký výsledek. Potřebovali jsme vyhrát, takže úkol splněn, ale výpadek ve druhé třetině nás mohl hodně bolet. Pojistili jsme si 3.místo v tabulce a teď budeme vyhlížet soupeře do play off. Děkuju holkám za přístup hlavně ve třetí třetině, která rozhoduje a rozhodla. No obr díky neúnavným fanouškům. Hezký zbytek víkendu všem.
60:00
59:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Tereza Kruberová (7:15).
59:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Lucie Želízková (7:14).
59:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Lenka Faltusová (7:13).
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:17
Bícová netrefuje prázdnou bránu.
57:15
Ostrava hraje v šesti.
56:58
56:35
Dva rychlé góly po chybách domácích a utkání je nejspíše rozhodnuto.
56:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko bez asistence (7:11).
55:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Denisa Chaloupková (7:10).
52:31
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
52:18
Zuzaníková po zemi míjí bránu.
52:00
Dvě pěkné šance Vrlíkové, bohužel ani jedna neskončila v bráně.
51:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Vendula Káčová (7:9).
49:44
Domácí jsou pod velkým tlakem.
48:56
Střelu Chaloupkové vykryla Kuřítková.
48:04
Hra se přelévá ze strany na stranu, míček pořád mění majitele.
47:06
Marko se snažila vyjet zpoza brány, nakonec byla zastavena Liškovou.
46:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Petra Malecká (6:9).
46:26
Sedláčková drží míček za bránou.
45:49
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
45:35
začátek třetí třetiny začal velmi gólově.
45:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Pavla Lišková (6:8).
44:13
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
44:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Kateřina Bícová (5:8).
44:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (5:7).
43:38
43:04
Střelu Faltusové blokuje Greiplová.
41:55
Vrlíková se snažila procpat míček na Greiplovou, ale myšlenku vystihla Chaloupková a získává balónek na svou stranu.
41:38
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
40:31
Samostatný únik Želízkové skončil pouze střelou do břicha Liškové.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: 15 - 8
40:00
39:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Anežka Viplerová (5:6).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:59
Hosté hrají v plném počtu.
37:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Markéta Vrlíková (5:5).
37:11
Faltusová se opět dostala ke střele, ale míček míří mimo bránu.
36:33
Sedláčková zastavila Faltusovou ve výjezdu a zabránila tak možnému nebezpečí.
36:06
35:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Markéta Vrlíková (4:5).
34:51
Bitva 4na4 se odehrává nejvíce na středu hřiště, ani jeden tým míček dlouho neudrží.
34:06
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
33:41
Fousová se dostala až ke střele, Lišková vyráží.
32:59
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minut za sekání.
32:01
Další nepotrestaná chyba na straně domácích. Faltusová netrefuje odkrytou bránu.
30:26
Souboj Marko a Šešulkové končí faulem ze strany domácích a rozehrává Praha.
29:55
29:29
Chaloupková vyráží střelu Zuzaníkové a následně bojuje o míček v rohu hřiště s Vrlíkovou.
28:42
Klička do středu se Chaloupkové nepovedla, nato však Faltusová opět vybojovala míček a Lišková musela zasahovat hlavou.
27:37
Hraje se znova na polovině domácích, Ostrava se nemůže z tlaku vymanit.
25:50
Faltusová sama na středu trefuje břevno brány Liškové a se slovy "To není možný!" odchází střídat.
25:34
Sedláčková po svém zranění oka hrdinsky nastupuje opět na hřiště.
24:42
Hra je nahoru dolů, dlouho nebyla vidět žádná střela.
23:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Markéta Vrlíková (2:5).
23:10
Vrlíková kombinuje za bránou.
22:45
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:45
Další malina. Janglová si z některých střel protihráček, které vypadají nebezpečně, dělá až srandu.
17:43
Rozehrávka před bránou Prahy FBC nevyšla, Šromotová trefuje pouze Janglovou.
16:42
Faltusová netrefuje prázdnou bránu.
16:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Nella Stašková (1:5).
15:33
Domácí jsou jako na kolotoči, Tatran je dnes neúprosný.
14:02
Faltusová byla před střelou zpacifikováná Šromotovou a Ostrava získává míček.
13:07
Greiplová natáhla, ale bohužel střílí jen do první hráčky před sebou.
12:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Veronika Kopecká (1:4).
12:13
Tatran uzavřel domácí na jejich polovině.
11:05
Po chybě Poláškové to vypadalo pro domácí velmi bledě, ale nakonec se akce Tatranu nepovedla a FBC je mimo ohrožení.
10:16
Střelu Sedláčkové chytá Janglová jako malinu.
09:08
Polášková vyslala krásný kros na Kupcovou, která míček nestihla a FBC musí opět bránit.
08:41
08:05
FBC už už vidělo míček za zády Janglové po střele Sedláčkové. Janglová však na poslední chvíli míček vyráží,
07:36
07:30
06:51
Faltusová se přes tři hráčky dostala až ke střele, Lišková však byla ve střehu a míček vyráží.
06:11
06:00
Marko nebezpečně střílí z výjezdu, díky bou pro domácí, střílí nad.
05:22
S napadáním Kuřítkové si Faltusová hravě poradila.
04:29
Zuzaníková si v rohu poradila s Fousovou a rozehrává na Sedláčkovou, která však končí v rohu na opačné straně.
03:42
Překvapující volej Marko Lišková chytá s přehledem.
02:32
Zuzaníková zakládá postupný útok z obrany. FBC se dostalo až ke střele, kterou Janglová vyráží.
01:40
Hra zatím bez střely.
00:29
První střídání nepřineslo ani jednomu týmu žádnou šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kristina Guziurová a Natálie Martináková.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Anežka Viplerová, Lenka Faltusová, Denisa Chaloupková, Petra Malecká, Lucie Želízková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Kateřina Šromotová, Barbora Sedláčková, Barbora Greiplová