0:3
3:4
1:3
- : -
branky (asistence): 23:54 Alena Zuzaníková (Eliška Jurečková), 27:09 Eliška Jurečková, 29:11 Barbora Greiplová (Alena Zuzaníková), 45:41 Terezie Šešulková (Klára Kuřítková)
branky (asistence): 03:54 Nela Havlínová, 13:25 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková), 15:24 Tereza Vaníčková (Vendula Štolbová), 22:43 Laura Vytrhlíková (Nela Havlínová), 27:26 Nela Havlínová (Kristýna Střihavková), 29:57 Lenka Svobodová (Vendula Štolbová), 31:52 Laura Vytrhlíková (Kristýnka Otcovská), 44:17 Kristýna Střihavková (Kristýnka Otcovská), 54:32 Lenka Svobodová (Kristýnka Otcovská), 55:43 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:10
24. Alena Zuzaníková, 28. Eliška Jurečková, 30. Barbora Greiplová, 46. Terezie Šešulková - 4. Nela Havlínová, 14. Kristýnka Otcovská, 16. Tereza Vaníčková, 23. Laura Vytrhlíková, 28. Nela Havlínová, 30. Lenka Svobodová, 32. Laura Vytrhlíková, 45. Kristýna Střihavková, 55. Lenka Svobodová, 56. Kristýnka Otcovská; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Sabina Dobrovolná 16 - Tereza Kotlanová 22; po třetinách: 0:3, 3:4, 1:3;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Lukáše Robenka: Bída a zmar, dneska jsme opět vyprodukovali příliš mnoho laciných chyb, které soupeř trestal. Když už se nám podaří k něčemu nadechnout, opět se sami srazíme. Těžký víkend, nicméně sezóna nekončí, je třeba se poučit a v týdnu se pořádně připravit na Play-off. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář k utkání hostující trenéra Vadim Všetula: Děkujeme Vítkovicím za včerejší trénink. Pomohlo to. Opět týmový výkon podpořený skvělou produktivitou. Výsledek sice neodpovídá hře, ale my ty góly dali a na to se hraje. Poklona holkám za výkon a poklona i soupeři, který se všemožnými taktickými tahy pokusil o zvrat, takže i Tichonov se Scottym by si to užili. Jdeme slavit. Díky holkám z Ústí za výpomoc, ted už je to jen na nás.
60:00
59:59
Nic zajímavého se do konce třetiny už nestalo a domácí Ostrava tak prohrává s Litvínovem ku poměru 4:10.
58:00
Litvínovské hráčky to hrají zkušeně. Nikam se neženou a hlídají si pohodlný náskok.
57:11
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:11
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
55:43
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Laura Vytrhlíková (4:10).
55:43
Vytrhlíková byla faulována na 2 minuty a tak měl Litvínov výhodu odloženého vyloučení. dlouho to ale netrvalo a Vytrhlíkové se podařilo ještě najít osamocenou Otcovskou na brankovišti, která přidává desátou branku Litvínova.
54:32
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Kristýnka Otcovská (4:9).
52:13
Omlouvám se, tak to byla Vrlíková. Je pro mě však záhadou, proč slečna Vrlíková hraje s dresem, na kterém je jmenovka Eichner, superligového hráče, jenž také hájí v letošní sezóně barvy FBC Ostrava. Že by nám zde někdo něco tajil, co Dominiku?
52:12
Eichner střílí těsně mimo.
49:47
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
49:47
Šešulková jen těsně minula pravý horní růžek litvínovské branky. Vzápětí však faulovala hostující Havlínovou a jde si posedět, tady k nám pořadatelům, na trestnou lavici.
49:11
Zvoní tyč!... na domácí brance.
47:29
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Eliška Jurečková.
47:29
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
47:29
Jurečková si položila Kotlanovou. Už to vypadalo, že první jmenovaná bude uklízet míček do prázdné branky ale Kotlanová spektakulárním zákrokem vyráží míček nad svou svatyni. Ostrava si tak zahraje první přesilovou hru.
46:15
Otcovská slušně zatápí domácí obraně. Kdyby měla trochu více štěstí, mohla už slavit více než jednu branku na svém střeleckém kontě.
45:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Klára Kuřítková (4:8).
45:41
Šešulková našla mezeru nad ramenem Kotlanové!
44:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Kristýnka Otcovská (3:8).
44:17
Střihavková pálí přesně pod horní tyčku.
42:55
Otcovská přehazovala domácí golmanku. Malý kulatý nesmysl si však usmyslel, že do branky tentokrát nespadne.
41:26
Vaníčková se propracovala k šanci. Dobrovolná teď však velmi dobře zasáhla.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 9-9
40:00
38:45
Havlínová ukradla přihrávku Poláškové. Běžela v podstatě sama na branku, ale zahlédla ještě nabíhající si Svobodovou a tak ji adresovala přihrávku. Možná by bylo lepší řešení, kdyby Havlínová vše řešila sama. Jak by to dopadlo, to už se ale nedozvíme.Každopádně víme, že stav pro tuto chvíli zůstává nezměněn.
37:55
Cinká pravá tyč po střele Vrlíkové.
36:10
Vaníčková hraje s neskutečným klidem na hokejce. Radost pohledět.
33:56
Závar před domácí brankou řeší Šešulková odpalem míčku na litvínovskou půlku.
31:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýnka Otcovská (3:7).
31:52
Vytrhlíková obkroužila branku a zasouvá míček Dobrovolnou.
29:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Vendula Štolbová (3:6).
29:57
Tak se nám s góly roztrhl pytel. Svobodová nachází skulinku na bližší tyči.
29:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Alena Zuzaníková (3:5).
29:11
Greiplová se prezentuje úspěšnou dorážkou!
27:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Střihavková (2:5).
27:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková z trestného střílení (2:4).
27:09
Backhand, forehand a Jurečková snižuje na rozdíl dvou branek!
26:22
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
23:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Eliška Jurečková (1:4).
23:54
Zuzaníková nahodila z půlky hřiště míček tak šikovně, že zapadl až za záda Kotlanové. Ostrava slaví svůj první gól v tomto zápase!
22:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Nela Havlínová (0:4).
22:43
Vytrhlíková využívá přesilovou hru střelou na bližší tyč.
21:18
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
21:15
Vskutku dobře. Málem si vstřelili vlastní gól. Naštěstí pro hostí skončil míček na tyči.
20:36
Odložené vyloučení pro Bivojky, uvidíme jak s tím hráčky Litvínova naloží.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10-6
20:00
19:18
Tlak domácích hráček na litvínovské polovině nepřináší zatím žádné ovoce.
15:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Vaníčková, asistoval Vendula Štolbová (0:3).
15:24
Jako přes kopírák, přihrávka na střed a gólová střela Štolbové znamená navýšení skóre už na 3:0 z pohledu Bivojek.
13:25
13:25
Přihrávka od mantinelu na střed a Otcovská míří přesně pod břevno.
10:57
Kotlánová s velkou dávkou štěstí udržela dorážku Šešulkové před brankovou čárou.
09:50
Z ostravským tlakem na rozherávku si Bivojky zatím ví rady. Nepanikaří a míček zbytečně nevyhazují.
08:13
Káčová proklouzla kolem mantinelu, zkoušela vystřelit, ale litvínovská hráčka se dokázala vrátit a střelu zablokovat.
05:39
Ostrý souboj u mantinelu. Rozehrávka pro Bivojky.
03:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová bez asistence (0:1).
03:54
Špatná rozehrávka domácích. Havlínová situaci využívá střelou do horního růžku ostravské branky.
02:38
Vrlíková se krásně uvolnila stahovačkou, její následná přihrávka adresáta nenašla.
00:26
První vážnější šanci si vypracovaly hráčky hostí, to když Otcovská zkoušela přelobovat backhandem Dobrovolnou. Lobík letěl směrem na zadní tyčku, ale do brány se nevešel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Vendula Bártová, Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Vendula Štolbová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Sabina Dobrovolná; hráči v poli: Barbora Greiplová, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová