1:1
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 01:04 Vlaďka Maděrová (Alexandra Glasová), 20:15 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 25:21 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 41:56 Eliška Planková (Sabrina Moravcová), 47:40 Sabrina Moravcová (Eliška Planková)
branky (asistence): 03:38 Nella Stašková (Kristina Lexová), 32:21 Kateřina Svobodová (Kateřina Fousová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 5:2
2. Vlaďka Maděrová, 21. Michaela Kubečková, 26. Michaela Kubečková, 42. Eliška Planková, 48. Sabrina Moravcová - 4. Nella Stašková, 33. Kateřina Svobodová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Roman Sasín; vyloučení: 1 + Sabrina Moravcová 5:2; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 16 - Kristýna Janglová 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka(1/2): Dnes zajímavý ofenzívní zápas s šancemi na obou stranách...tedy hlavně do poloviny zápasu. Potom už to, hlavně vinou zraněních na obou stranách, bylo spíše o vůli těch zbývajících statečných. Přečkali jsme 5 minutové oslabení a potom už jsme si s tím poradili o něco lépe než soupeřky.
60:00
Střely po třetí třetině : domácí 6- hosté 2 Střely celkem: domácí 17- hosté 18
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka(2/2): Za opakované vítězství v základní části jsme moc rádi, potvrdili jsme tím dlouhodobou kvalitu a teď vzhůru do play off. Náš medailový cíl je jasný a o finále se budeme rvát, co to jen půjde. Děkuji holkám za výkony v ZČ a soupeřkám za velmi slušné zápasy.
60:00
Robert Novák: Zápas nám bohužel prohrála produktivita a naše 5min. přesilovka. Ale díky patří holkám, které dohrávaly v 9 díky nepřiměřené agresivitě hlavně Gálové, nepochopitelné a zbytečné, zranila 2 hráčky před play-off, smutné. Super fanoušci, pěkný zbytek neděle.
60:00
Nejlepší hráč domácí: 86 - Terezie Gálová Nejlepší hráč hosté: 7 - Kateřina Svobodová
48:01
Planková se snažila najít Gálovou ,ale bohužel to nevyšlo.
47:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Eliška Planková (5:2).
45:52
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
45:52
Vítkovice si zahrají přesilovou hru.
44:44
Tatran drží hru za svojí bránou.
41:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Sabrina Moravcová (4:2).
41:56
Planková využívá přesilovou hru.
41:03
Moravcová z trestné vyběhla na hřiště a ihned ohrozila branku Tatranu.
40:36
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra hlavou.
37:55
Maděrová se snažila z otočky zakončit, ale golmanka zachránila situaci.
37:00
Tatran tlačí Vítkovice, ale nedaří se jim tak jak by chtěly.
36:00
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za sekání.
36:00
Tatran si zahraje 5-ti minutovou přesilovku.
34:43
Dnešní utkání sleduje 40 diváků.
33:01
Tatran drží Vítkovice na jejich obranné polovině.
32:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Svobodová, asistoval Kateřina Fousová (3:2).
32:21
Svobodová snižuje.
31:26
Kopecká zkusila přízemní střelu, ale byla zblokovaná Glasovou.
30:55
Fousová minula branku
29:55
Moravcová střílí, ale Antalová připravená.
29:15
Karasová s přehledem chytá pokus Svobodové
25:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eliška Planková (3:1).
25:21
Kubečková zvyšuje.
23:25
Moravcová trefila konstrukci branky, Hyršová dorážela, ale bohužel se netrefila.
22:15
Svobodová hledala Bílovou, ale Chlupatá zabránila nahrávce.
11:56
Houživičková hledala na úrovni velkého brankoviště Želízkovou, kterou ale nenašla.
10:55
Stašková minula prázdnou bránu
10:15
Pokus Chlupaté chytá s přehledem Antalová
09:26
Maděrová si obehrála Zikmundovou a vystřelila, ale Antalová chytá.
07:30
Gálové pokus zablokovala Zikmundová.
05:01
Hraje se nahoru dolů.
03:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Kristina Lexová (1:1).
03:38
Stašková využívá přesilovku a vyrovnává.
02:50
Domácí se zatím úspěšně brání.
01:50
Vyloučen hráč Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
01:22
Želízková v šanci, ale Karasovou nepřekonala.
01:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Alexandra Glasová (1:0).
01:04
Maděrová otevírá skóre dnešního zápasu.
00:26
Kubečková těsně vedle brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Lucie Želízková, Monika Zikmundová, Natálie Houžvičková, Klára Zelinková, Veronika Kopecká
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Denisa Hyršová, Eliška Planková, Tereza Chlupatá