0:1
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 20:14 Milan Jedlička (Kryštof Indruch), 22:39 Tomáš Zoubek (Jakub Hofštetr)
branky (asistence): 11:48 Jakub Češek, 23:39 Adam Choma (Jan Vojáček), 29:30 Dalibor Baláš

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:3
21. Milan Jedlička, 23. Tomáš Zoubek - 12. Jakub Češek, 24. Adam Choma, 30. Dalibor Baláš; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: David Slavíček ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:0;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra hostů M.Fieleka: Díky za utkání.
44:59
Vyjádření trenéra domácích J.Menšíka : Děkujeme soupeři za utkání.
44:42
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:20
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
43:20
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
36:43
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dalibor Baláš bez asistence (2:3).
28:21
Vyloučen hráč Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Vojáček (2:2).
22:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Jakub Hofštetr (2:1).
21:45
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Kryštof Indruch (1:1).
15:00
15:00
11:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek bez asistence (0:1).
10:25
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:54
Vyloučen hráč Jakub Ruč družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Dalibor Baláš, Ondřej Čech, Vojtěch Vandrol, David Radošovský, Matyáš Gryz
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Filip Kozák, Milan Jedlička, Marcel Bezrouk, Kryštof Indruch, Tomáš Zoubek