1:0
6:1
2:3
- : -
branky (asistence): 11:35 Ivan Tomčo, 17:37 Michael Kočandrle (Adam Šroubek), 20:18 Vojtěch Wojnar (David Chochlovský), 22:51 Tomáš Bubeník (Jan Pojar), 24:12 Tomáš Navrátil (Matěj Moravec), 25:11 Jakub Kerzel (Jan Faitenhanzl), 29:35 Tomáš Bubeník (Vojtěch Wojnar), 34:59 Jan Pojar, 38:41 Michael Kočandrle (Adam Šroubek)
branky (asistence): 25:58 Milan Všetečka (Matyáš Bachmaier), 31:42 Milan Všetečka (Filip Molhanec), 35:06 Matěj Vencl (Vojtěch Novák), 41:22 Milan Všetečka (Matyáš Bachmaier)

OpenCamps Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 9:4
12. Ivan Tomčo, 18. Michael Kočandrle, 21. Vojtěch Wojnar, 23. Tomáš Bubeník, 25. Tomáš Navrátil, 26. Jakub Kerzel, 30. Tomáš Bubeník, 35. Jan Pojar, 39. Michael Kočandrle - 26. Milan Všetečka, 32. Milan Všetečka, 36. Matěj Vencl, 42. Milan Všetečka; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 8, Tomáš Jurco 2 - Aleš Rudovský 14; po třetinách: 1:0, 6:1, 2:3;
45:00
Komentář trenéra Kanonýři Kladno Adama Nolče: "V první třetině vyzdvihnu koncentraci a dobrou obranu. Ve druhé třetině nás potkal výpadek, dělali jsme zbytečné chyby v rozehrávce a dostávali zbytečné góly. Třetí třetinu jsme vyhráli díky tomu, že Tatran snížil tempo. Ale po tak tragické naší druhé třetině už to Tatranu ani nemuselo tolik vadit."
45:00
44:12
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
41:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matyáš Bachmaier (9:4).
40:15
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:41
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Adam Šroubek (9:3).
35:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Vojtěch Novák (8:3).
34:59
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jan Pojar bez asistence (8:2).
31:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (7:2).
30:00
30:00
29:35
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Vojtěch Wojnar (7:1).
25:58
25:11
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Jan Faitenhanzl (6:0).
24:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Matěj Moravec (5:0).
22:51
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Jan Pojar (4:0).
20:18
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval David Chochlovský (3:0).
17:37
15:00
15:00
14:28
Vyloučen hráč Vojtěch Wojnar družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
11:35
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo z trestného střílení (1:0).
06:51
Vyloučen hráč Dominik Horák družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.