1:0
0:1
4:0
- : -
branky (asistence): 11:36 Jan Zoufalý (Daniel Goll), 35:00 Filip Kučera (Sebastián Šlechta), 36:18 Marek Korych (Daniel Goll), 38:47 Marek Korych (Sebastián Šlechta), 44:05 Zdeněk Vyhnánek (Daniel Martínek)
branky (asistence): 29:10 Vít Nosek (Aleš Weigner)

Technology Florbal MB Black - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:1
12. Jan Zoufalý, 36. Filip Kučera, 37. Marek Korych, 39. Marek Korych, 45. Zdeněk Vyhnánek - 30. Vít Nosek; rozhodčí: Jakub Tázler - Jiří Pochop; vyloučení: 4:2; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 24 - Karel Hodík 13; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:0;
45:00
Komentář trenéra Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáše Nováka: "Podali jsme velmi koncentrovaný, týmový výkon. Zblokovali jsme spoustu střel a hráli jsme kvalitně na balonku. V utkání výborně zachytal Ondra Tomšík."
45:00
Komentář trenéra FAT PIPE Florbal Chodov Ondřeje Neumana, první část: "Dnes se hrálo pro nás o hodně a tento souboj jsme bohužel jako tým (my dnes zde a všichni, kdo tu s námi ani nebyli) vůbec nezvládli. Příčin bylo mnoho a bohužel v řadě ohledů nebyly řešitelné až dnes na hřišti."
45:00
Komentář trenéra FAT PIPE Florbal Chodov Ondřeje Neumana, druhá část: "V našem týmu zvítězily momentální potřeby nad dlouhodobými cíli - škoda. Na samotném hřišti rozhodla zejména naše “stará známá” kamarádka - Produktivita, se kterou dnes “randili” místo nás kluci z Bolky a zaslouženě vyhráli.”
45:00
44:59
Střely: Technology 18:25 Chodov
44:05
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Daniel Martínek (5:1).
40:42
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
38:47
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Sebastián Šlechta (4:1).
38:47
Korych opět golfovým nápřahem trefuje, tentokrát už měl před sebou uplně prádnou bránu po přihrávce Šlechty
37:16
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
36:18
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Goll (3:1).
36:18
Korych skoro od půlky napřahuje na golf a pumelící do horní části branky se prosazuje
35:00
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Filip Kučera, asistoval Sebastián Šlechta (2:1).
35:00
Ve hře 4 na 4 se prosazuje Boleslav, konkrétně Kučera který měl po přihrávce Šlechty opět poloprázdnou branku
34:28
Vyloučen hráč Jakub Kaplický družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
33:23
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.