2:3
1:4
4:2
- : -
branky (asistence): 05:38 Jakub Svoboda (Milan Všetečka), 14:04 Hugo Hübner (Vojtěch Novák), 23:19 Vojtěch Novák (Matyáš Bachmaier), 36:51 Pavel Voráček (Dominik Prudil), 40:38 Matyáš Bachmaier (Hugo Hübner), 41:25 Vojtěch Novák (Hugo Hübner), 42:00 Milan Všetečka (Vojtěch Novák)
branky (asistence): 02:33 Matouš Neužil (Patrik Pavézka), 08:12 Matouš Neužil, 12:55 Matouš Neužil (Filip Janeba), 15:40 Daniel Tipta (Matouš Neužil), 21:27 Matouš Neužil, 22:01 Patrik Pavézka, 27:29 Patrik Pavézka, 30:21 Daniel Tipta (Patrik Pavézka), 44:42 Matouš Neužil

Kanonýři Kladno - Viking group TJ Kobylisy 7:9
6. Jakub Svoboda, 15. Hugo Hübner, 24. Vojtěch Novák, 37. Pavel Voráček, 41. Matyáš Bachmaier, 42. Vojtěch Novák, 43. Milan Všetečka - 3. Matouš Neužil, 9. Matouš Neužil, 13. Matouš Neužil, 16. Daniel Tipta, 22. Matouš Neužil, 23. Patrik Pavézka, 28. Patrik Pavézka, 31. Daniel Tipta, 45. Matouš Neužil; rozhodčí: Jakub Tázler - Jiří Pochop; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 8, Aleš Rudovský 5 - Jan Bittner 19; po třetinách: 2:3, 1:4, 4:2;
45:00
Komentář trenéra Viking group TJ Kobylisy Michala Kubíka: "Důležité utkání, ve kterém jsme chtěli uhrát tři body a to se povedlo. K tomu nám pomohlo, že soupeř byl oslaben stejně jako my. Chtěl bych vyzdvihnout výborný individuální výkon Matouše Neužila. Mrzí mě polevení ve třetí třetině."
45:00
Komentář trenéra Kanonýři Kladno Adama Nolče: "Je hezké, že dokážeme hrát hezky na balónku, ale pokaždé, když nám ho soupeř vzal po špatné nahrávce, šel nám prostě dát hladově gól. My jsme chtěli dávat góly až ve třetí třetině za stavu 7:3 pro Kobylisy a to už je prostě pozdě."
45:00
44:42
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil bez asistence (7:9).
42:00
Timeout Viking group TJ Kobylisy
42:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Vojtěch Novák (7:8).
41:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Hugo Hübner (6:8).
40:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Hugo Hübner (5:8).
39:47
Timeout Kanonýři Kladno
36:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Pavel Voráček, asistoval Dominik Prudil (4:8).
35:49
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
30:21
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Daniel Tipta, asistoval Patrik Pavézka (3:8).
30:00
30:00
27:29
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Patrik Pavézka bez asistence (3:7).
23:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matyáš Bachmaier (3:6).
22:49
Vyloučen hráč Daniel Tipta družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
22:01
21:27
15:40
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Daniel Tipta, asistoval Matouš Neužil (2:4).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Vojtěch Novák (2:3).
12:55
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Filip Janeba (1:3).
08:12
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil z trestného střílení (1:2).
06:36
Vyloučen hráč Martin Zenk družstva Viking group TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
05:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Milan Všetečka (1:1).
02:33
Branku družstva Viking group TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Patrik Pavézka (0:1).