0:1
2:3
0:2
- : -
branky (asistence): 23:37 Daniel Popovský, 26:28 Daniel Popovský (Josef Štourač)
branky (asistence): 01:22 Jiří Černohous (Matěj Sokol), 18:32 Matěj Sokol (Petr Šarközy), 19:09 Nikolas Kuruc (Petr Šarközy), 21:36 Petr Šarközy, 37:49 Matěj Sokol (Petr Šarközy), 41:42 Matěj Sokol (Petr Šarközy)

PANTHERS OTROKOVICE - 1. MVIL Ostrava 2:6
24. Daniel Popovský, 27. Daniel Popovský - 2. Jiří Černohous, 19. Matěj Sokol, 20. Nikolas Kuruc, 22. Petr Šarközy, 38. Matěj Sokol, 42. Matěj Sokol; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 7 + Matěj Matyáš 5 + ČK1 + Lukáš Večeřa 5:4; využití: 0:5; diváků: 18; zásahy brankářů: Filip Doležal ? - Vilém Zámečník ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 0:2;
45:00
Komentář trenéra hostů (Kořínek Vojtěch): Byli jsme hbitější než soupeř, čímž jsme si vypracovali spoustu přesilovek, které jsme byli výjmečně schopni trestat. Důležité 3 body pro záchranu. Děkuji soupeři a skvělým divákům za podporu.
45:00
43:18
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:14
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
41:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Petr Šarközy (2:6).
40:01
Timeout 1. MVIL Ostrava
40:01
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
37:49
35:40
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
34:56
Vyloučen hráč Lukáš Večeřa družstva PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za hrubost.
33:50
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:45
Vyloučen hráč Matyáš Vašňovský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
26:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský, asistoval Josef Štourač (2:4).
25:24
Vyloučen hráč Petr Šarközy družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:39
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
23:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský bez asistence (1:4).
21:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Šarközy bez asistence (0:4).
19:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Nikolas Kuruc, asistoval Petr Šarközy (0:3).
18:32
15:00
Vyloučen hráč Matěj Matyáš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za neuvedení v sestavě.
15:00
Vyloučen hráč Matěj Matyáš družstva PANTHERS OTROKOVICE do konce utkání.
15:00
15:00
05:04
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
02:29
Vyloučen hráč David Štirba družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Černohous, asistoval Matěj Sokol (0:1).