3:0
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 00:50 Dominik Musil (Ondřej Šorm), 04:14 Milan Sucharda (Jakub Jaroš), 06:20 Lukas Krejčí (Martin Blecha), 06:43 Ondřej Bím, 07:24 Jakub Jaroš (Tomáš Martin Matušů), 14:28 Martin Blecha (Matěj Ševčík), 16:02 Ondřej Šorm (Dominik Musil), 22:01 Dominik Musil (Ondřej Šorm), 25:20 Ondřej Belák (Ondřej Bím), 36:26 Lukas Krejčí (Dominik Musil), 44:00 Martin Blecha (Ondřej Šorm), 44:25 Ondřej Bím (Jonáš Volhejn)
branky (asistence): 02:14 Jakub Zeleník (Marek Nekuda), 04:44 Pavel Zeman (Tomáš Dytrt), 05:15 Matěj Rabel, 08:12 Jakub Zeleník (Vojtěch Strejcovský), 11:39 Petr Šimon

FBC Liberec - DDM Dynamo Teplice 12:5
1. Dominik Musil, 5. Milan Sucharda, 7. Lukas Krejčí, 7. Ondřej Bím, 8. Jakub Jaroš, 15. Martin Blecha, 17. Ondřej Šorm, 23. Dominik Musil, 26. Ondřej Belák, 37. Lukas Krejčí, 45. Martin Blecha, 45. Ondřej Bím - 3. Jakub Zeleník, 5. Pavel Zeman, 6. Matěj Rabel, 9. Jakub Zeleník, 12. Petr Šimon; rozhodčí: Michal Honíšek - Michal Reczai; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 3, Ondřej Volejník 19 - Robert Feigl ?; po třetinách: 6:5, 3:0, 3:0;
45:00
Komentář trenéra domácích (Matěj Klucho): První třetina z naší strany hororová. Fungovalo snad jen zakončení. Jinak slabé souboje, pohyb, první dotyk, kvalita přihrávek i jejich zpracování. Od druhé třetiny výrazné zlepšení a pohodová kontrola zápasu. Díky soupeři za zápas.
45:00
44:59
Střely po 3.třetině: 13:6
44:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bím, asistoval Jonáš Volhejn (12:5).
44:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Ondřej Šorm (11:5).
36:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukas Krejčí, asistoval Dominik Musil (10:5).
31:16
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Střely po 2.třetině 8:13
25:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Belák, asistoval Ondřej Bím (9:5).
22:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Ondřej Šorm (8:5).
21:35
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:12
Vyloučen hráč Martin Blecha družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
16:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Dominik Musil (7:5).
15:00
15:00
14:59
Střely po 1.třetině: 19:8
14:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Matěj Ševčík (6:5).
11:39
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon bez asistence (5:5).
08:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Vojtěch Strejcovský (5:4).
07:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Tomáš Martin Matušů (5:3).
06:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bím bez asistence (4:3).
06:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukas Krejčí, asistoval Martin Blecha (3:3).
05:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel bez asistence (2:3).
04:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Tomáš Dytrt (2:2).
04:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda, asistoval Jakub Jaroš (2:1).
02:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Marek Nekuda (1:1).
00:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Robert Feigl; hráči v poli: Richard Strejcovský, Tomáš Dytrt, Jakub Zeleník, Matěj Rabel, Vojtěch Strejcovský
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Tomáš Martin Matušů, Šimon Stránský, Milan Sucharda, Jakub Jaroš, Jakub Pěnička