1:8
0:6
- : -
branky (asistence): 29:01 Michal Libecait (Jiří Srp)
branky (asistence): 03:47 Pavel Vítek (Jiří Dolejší), 12:32 Jakub Krupica (Pavel Vlček), 13:56 Pavel Vítek (Dominik Beneš), 15:20 Pavel Vítek, 16:34 Pavel Vítek (Dominik Beneš), 19:27 Pavel Vítek (Pavel Vlček), 19:51 Jiří Dolejší (Dominik Herzina), 23:31 Pavel Vítek (Pavel Vlček), 26:37 Pavel Vítek, 28:06 Dominik Herzina, 28:51 Adam Pucarević (Pavel Vítek), 34:05 Dominik Beneš (Pavel Vlček), 34:59 Adam Pucarević (Dominik Beneš), 35:31 Pavel Vítek (Adam Pucarević), 39:44 Adam Pucarević (Pavel Vlček), 40:30 Dominik Beneš (Pavel Vlček), 41:32 Jan Sattler (Jiří Dolejší)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Ústí 1:17
30. Michal Libecait - 4. Pavel Vítek, 13. Jakub Krupica, 14. Pavel Vítek, 16. Pavel Vítek, 17. Pavel Vítek, 20. Pavel Vítek, 20. Jiří Dolejší, 24. Pavel Vítek, 27. Pavel Vítek, 29. Dominik Herzina, 29. Adam Pucarević, 35. Dominik Beneš, 35. Adam Pucarević, 36. Pavel Vítek, 40. Adam Pucarević, 41. Dominik Beneš, 42. Jan Sattler; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Michal Reczai; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 19; zásahy brankářů: Vojtěch Soukup 36 - Tadeáš Dittrich 10; po třetinách: 0:3, 1:8, 0:6;
44:16
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
41:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jiří Dolejší (1:17).
40:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Pavel Vlček (1:16).
40:29
Vyloučen hráč Filip Král družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
39:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Pavel Vlček (1:15).
36:12
Vyloučen hráč Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
35:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Adam Pucarević (1:14).
34:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Dominik Beneš (1:13).
34:05
30:00
30:00
29:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait, asistoval Jiří Srp (1:11).
28:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Pavel Vítek (0:11).
28:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Herzina bez asistence (0:10).
26:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek bez asistence (0:9).
26:29
Vyloučen hráč Jakub Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
23:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Pavel Vlček (0:8).
22:07
19:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Dominik Herzina (0:7).
19:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Pavel Vlček (0:6).
19:09
Vyloučen hráč Vladislav Hájek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
16:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Dominik Beneš (0:5).
15:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek bez asistence (0:4).
15:00
15:00
13:56
12:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Pavel Vlček (0:2).
03:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Jiří Dolejší (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Dominik Beneš, Pavel Vítek, Jakub Fuchsig, Adam Pucarević, Pavel Vlček
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Vojtěch Soukup; hráči v poli: Matěj Horák, Daniel Cvrček, Filip Král, Matěj Tvrzník, Petr Vovesný