2:1
3:0
2:1
- : -
branky (asistence): 10:22 Petr Mašek, 11:15 David Dvořák (Jaroslav Matoušek), 19:58 David Dvořák (Jaroslav Matoušek), 25:39 Martin Polehňa (Lukáš Matoušek), 26:12 Petr Mašek, 34:58 Jaroslav Matoušek (David Dvořák), 38:53 Martin Polehňa (Matěj Jakub)
branky (asistence): 09:20 David Tretina (Filip Čech), 33:08 Matěj Bednář (Ondřej Pavlík)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:2
11. Petr Mašek, 12. David Dvořák, 20. David Dvořák, 26. Martin Polehňa, 27. Petr Mašek, 35. Jaroslav Matoušek, 39. Martin Polehňa - 10. David Tretina, 34. Matěj Bednář; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Znojma: děkujeme za zápas a zdravíme Paňasa
45:00
KOmentář trenéra Brna: Neadekvátní přístup, nasazení a výkon zapříčinily výsledek. Děkujeme soupeři
45:00
42:24
Vyloučen hráč Lukáš Rajnoha družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
42:24
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
38:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Matěj Jakub (7:2).
34:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jaroslav Matoušek, asistoval David Dvořák (6:2).
33:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Ondřej Pavlík (5:2).
30:00
30:00
26:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (5:1).
25:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Lukáš Matoušek (4:1).
19:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Dvořák, asistoval Jaroslav Matoušek (3:1).
19:32
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
15:00
15:00
11:15
10:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (1:1).
09:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Filip Čech (0:1).
02:26
Vyloučen hráč Lukáš Procházka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Jiří Čaďa, Matyáš Kůra, David Tretina, Jan Čermák, Filip Čech
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Petr Mašek, Lukáš Matoušek, Adam Dománek, Patrik Abaffy, Matouš Neubauer