0:0
3:1
3:0
- : -
branky (asistence): 19:31 Jakub Hofštetr, 21:31 Jakub Hofštetr (Kryštof Indruch), 27:56 Jan Pres (Kryštof Indruch), 38:56 David Stehlíček (Kryštof Indruch), 44:23 Michal Konrád (Vojtěch Cigl), 44:44 Jakub Ruč (Tomáš Vejmělka)
branky (asistence): 29:09 Jiří Toman (Vít Buzek)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Vikings Kopřivnice 6:1
20. Jakub Hofštetr, 22. Jakub Hofštetr, 28. Jan Pres, 39. David Stehlíček, 45. Michal Konrád, 45. Jakub Ruč - 30. Jiří Toman; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Slavíček 13 - Kryštof Kahánek 17; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:0;
45:00
44:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Ruč, asistoval Tomáš Vejmělka (6:1).
44:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Vojtěch Cigl (5:1).
39:59
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Stehlíček, asistoval Kryštof Indruch (4:1).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Vít Buzek (3:1).
28:24
Vyloučen hráč Jan Goršanov družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
27:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Pres, asistoval Kryštof Indruch (3:0).
21:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Hofštetr, asistoval Kryštof Indruch (2:0).
19:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Hofštetr bez asistence (1:0).
15:00
15:00
05:52
Vyloučen hráč Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Kryštof Kahánek; hráči v poli: Vít Buzek, Jiří Šimek, Jan Toman, Jiří Toman, Václav Štefánek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Jaromír Pospíchal, Jakub Hofštetr, Vojtěch Dvořák, Tomáš Vejmělka, Jakub Ruč