3:0
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 04:10 Adam Černý (Václav Strouhal), 04:23 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš), 14:04 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš), 29:11 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček), 32:00 Václav Strouhal (Adam Černý), 42:58 Václav Strouhal (Martin Dolejš)
branky (asistence): 24:31 Matouš Podroužek (Jiří Václavík)

FBC Došwich Milevsko - FBC Trutnov (DTJ) 6:1
5. Adam Černý, 5. Lukáš Trojáček, 15. Lukáš Trojáček, 30. Martin Dolejš, 33. Václav Strouhal, 43. Václav Strouhal - 25. Matouš Podroužek; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Miloš Kahoun ? - Jan Charouz ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0;
45:00
44:56
Poslední střela hostů ve třetí třetině a více už asi neuvidíme.
44:35
Timeout FBC Došwich Milevsko
44:00
Běží poslední minuta třetí třetiny.
42:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Martin Dolejš (6:1).
42:58
A je to tady! Domácí proměňují šanci přesilové hry a vstřelují další branku
42:30
Domácí tlačí v přesilovce a usilují o vstřelení branky.
42:19
Vyloučen hráč Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nesportovní chování.
42:19
Útočný faul hostů a poté nesportovní chování hostujícího hráče, který si tak vysloužil dvouminutový trest.
39:42
Milevští si vytvořili šanci a způsobili tak neklid hostů. Hostující brankař vytáhl balonek mimo tyče.
39:07
Na balonku jsou opět hosté, avšak domácí blok je nepustí k žádné šanci.
36:35
Nyní jsou v držení balonku hosté a ohrožují branku domácích.
34:18
Po rychlém přečíslení opět ukazuje své kvality hostující brankař a nedovoluje Milevsku vstřelení další branky.
34:11
Je tu další střela v podání hostů, kterou zastavuje blok domácích.
33:11
Rychlá střela hostů kterou domácí brankař chytá parádním zákrokem.
32:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (5:1).
32:00
Domácí využívají přesilovku a po hezké kombinaci kde Adam Černý přenesl hru na druhou stranu křížnou nahrávkou a Václav Strouhal se již nemýlil a trefuje do odkryté branky.
31:50
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Martin Dolejš.
31:50
Vyloučen hráč Ondřej Šanda družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
31:50
Trestné střílení v podání Martina Dolejše, který neproměňuje.a Milevsko dostává šanci přesilovky.
31:50
Přečíslení domácích 3 na 2 obránce hostů řeší nedovoleným zákrokem a domácí pojedou trestné střílení.
30:19
Domácí si hned po začátku třetí části vytváří šanci, kterou hostující brankař opět chytá.
30:00
30:00
29:59
Dnešní utkání sleduje 100 diváků v hledišti.
29:52
Ještě tu máme poslední závar domácích. Tento moment si hostující brankař pohlídla a stav utkání se již nemění.
29:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (4:1).
29:11
Po 30 vteřinovém obléhání se podařilo Milevsku vstřelit branku ze středu hřiště kterou nekompromisně vypálil Martin Dolejš po nahrávce Lukáše Trojáčka.
28:12
Miloše Kahouna podržela jeho dobře postavená branka! hosté jsou při chuti a střílí jako o život. Tyč zvoní až do hlediště.
27:05
Hosté se stále drží v útočné polovině a ohrožují branku domácích. Domácí obrana se brání přičemž způsobuje i řadu prohřešků na středu hřiště.
26:02
Hosté se rozjíždí. Po kontaktní brance tlačí domácí tým a opět ukazují pěkné střely. Všechny k jejich smůle končí mimo tyče.
24:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matouš Podroužek, asistoval Jiří Václavík (3:1).
24:31
Po rychlém protiútoku si hosté vytvořili pěknou šanci 2 na 1 ze které dávají gól do prázdné branky a snižují stav na 3:1.
24:10
Hosté kazí rozehrávku a posílají Strouhala do samostatného útoku, který nehrál Adamovi Černému a ten trefuje hostujícího brankaře do masky.
22:51
I při velké aktivitě hostů je v držení balonku stále domácí tým z Milevska.
21:46
Milevsko se opět dostává do rychlého přečíslení, kde Václav Strouhal míjí bránu jen o pár stop
20:01
Do šance se dostává Daniel Hrůza, bohužel poskakující, neposedný balonek netrefuje.
17:40
FBC Trutnov se zmocňuje balonku a již přes 30 vteřin obléhá Milevské střelce a obrannou pěchotu.
15:52
Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil Martin Mečíř.
15:52
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:52
Máme tu nepříjemnou situaci Milevska ! Marek Čáp fauluje a dává možnost hostům trestného střílení.
15:52
Parádní zákrok Miloše Kahouna! Tenhle kluk se nenechá jen tak zastrašit. S hráčem při trestném střílení vyjel z levé tyče až na tu pravou a nedovolil Trutnovu Zakončit. Stav je tak stále 3:0
15:25
Hned po začátku 2. třetiny přichází tutovka v podání Václava Strouhala, který však neproměňuje.
15:00
15:00
14:58
Poslední únik domácích v první třetině nekončí golem, avšak zákrok hostujícího brankaře ukazuje jeho kvalitu.
14:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (3:0).
14:04
Po krásné akci Martina Dolejše, který našel perfektně nabíhajícícho Lukáše Trojáčka se Milevsko dostává již do vedení o 3 branky!
13:13
Domácí jsou v plném počtu a hned tlačí soupeře v útočné polovině.
12:25
Nyní se díváme na samostatný únik Martina Dolejše, který se dostal a ž na útočnou polovinu, kde drží balon a čas ve vlastním oslabení.
11:13
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra hlavou.
11:13
Hráč domácích Marek Čáp oslabuje svůj tým nerozvážným zahraním hlavou. Hosté se dostávají do tlaku a pokouší se o vstřelení kontaktní branky.
09:55
Domácí fanoušci tlačí Milevsko dopředu. Z hlediště je slyšet jásot maminek a kamarádů a ze severní strany hlediště rachot bubnů.
07:59
Střela hostů ! Taková pumelice, avšak Miloš Kahoun ji chytá jako motýli do síťky!
07:12
Hostující hrozí svými rychlými protiútoky, které jsou velmi nebezpečné.
06:12
Standartní situace ze středu hřiště pro domácí. Martin Dolejš prověřuje golmana a jeho schopnosti! Parádní střela, kterou hostující golman Charouz Jan chytá.
04:23
04:23
Máme tu druhý rychlý gól v podání milevských! Milevsko zvyšuje svůj náskok a to se soupeři nelíbí, Hra začíná přitvrzovat.
04:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (1:0).
04:10
A je to tady ! Po parádní kombinaci Strouhal - Černý se Milevsko dostává do vedení. Jednoduchá nahrávka a proniknutí středem hřiště, to je to co na soupeře zatím platí.
03:57
Domácí si vytvářejí parádní tlak a svírají hosty na jejich polovině!
02:40
A nyní je tu i první rychlá střela od FBC Trutnov, která naštěstí letí vedle.
01:45
A máme tu první střelu v podání domácích! Škoda pro Milevsko, že střela míří těsně nad tyče.
01:07
Utkání právě začalo. Ke střele se zatím žádný z týmů nedostal, zatím obě strany kontrolují balonek a vyčkávají na správnou situaci.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás v Milevsku na utkání mezi FBC Došwich Milevsko a FBC Trutnov. Utkání právě začíná.