1:1
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 02:34 Šimon Hronek (Adam Hudeček), 23:33 Adam Hudeček (Matyáš Kůra), 40:09 Adam Hudeček (Ondřej Pavlík)
branky (asistence): 09:39 David Radošovský (Maxmilián Grobař), 21:22 Martin Gattnar (Jan Besta), 32:42 Jakub Češek (Maxmilián Grobař), 33:51 Jan Vojáček (Dalibor Baláš)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4
3. Šimon Hronek, 24. Adam Hudeček, 41. Adam Hudeček - 10. David Radošovský, 22. Martin Gattnar, 33. Jakub Češek, 34. Jan Vojáček; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil ? - Ivo Sikora ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
45:00
44:59
Střely po třetí třetině 5:15
44:59
Střely za zápas 17:33
43:00
Hattricku se snižují ambice na vyrovnání.
42:51
Vyloučen hráč René Menšík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
40:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Ondřej Pavlík (3:4).
40:09
Hudeček neskutečně vymetl horní růžek a snižuje na 3:4
39:33
Hattrick to zkouší v šesti lidech na hřišti.
39:01
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
39:01
Domácí tým si bere oddechový čas.
35:22
Vítkovice nám začínají ukazovat svoji sílu.
33:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Dalibor Baláš (2:4).
33:51
Obrana Hattricku si znovu nerozebrala hostující hráče a dostává dvě rychlé branky.
32:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Maxmilián Grobař (2:3).
32:13
Vyloučen hráč Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
31:11
Hosté od začátku třetí třetiny rychle napadají.
30:00
30:00
29:59
Střely po druhé třetině 8:9
29:22
Hattrick špatně rozebírá hostující hráče.
28:08
Hosté zavřeli domácí v obraném pásmu.
25:11
Vítkovice začínají napadat a zvyšovat tempo hry.
23:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matyáš Kůra (2:2).
23:33
Hudeček z výběhu vyrovnává stav utkání.
21:34
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hudeček.
21:34
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jan Besta (1:2).
20:17
Hattrick dělá velké chyby v obraně.
17:46
Domácí si vypracovali solidní standartní situaci.
16:18
Domácí hrají v plném počtu
15:34
Vítkovice v přesilové hře nepředvádí dobrý výkon.
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině 4:9
14:18
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
13:20
Pospíšil předvedl neskutečný zákrok proti Gattnarovi.
12:12
Hosté stupňují tempo hry.
09:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil David Radošovský, asistoval Maxmilián Grobař (1:1).
09:39
Vítkovičtí hráči rozebrali obranu domácích a vyrovnávají stav utkání.
09:00
Obrana domácích zatím odolává náporu Vítkovic.
06:14
Vítkovičtí hráči si vytváří postupný tlak.
04:23
Hra se pohybuje ve velice vysokém tempu.
02:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Hudeček (1:0).
02:34
Hronek proměňuje první útočnou akci.
00:01
Uvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Vojtěch Travinský, Jan Vojáček, Jakub Češek, Adam Choma, Filip Krčmář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Ondřej Pavlík, Filip Čech, Matyáš Kůra, Lukáš Suk, Karel Camrda