1:3
3:0
0:1
- : -
branky (asistence): 05:09 Jakub Hofštetr (Jan Pres), 15:24 Jaromír Pospíchal (Tomáš Vejmělka), 20:03 Ondřej Mlčoch, 23:06 Kryštof Indruch (Ondřej Mlčoch)
branky (asistence): 01:20 Matouš Neubauer, 03:07 Petr Mašek (Matouš Neubauer), 12:47 Martin Veselý (Matouš Neubauer), 33:41 Jaroslav Matoušek

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:4
6. Jakub Hofštetr, 16. Jaromír Pospíchal, 21. Ondřej Mlčoch, 24. Kryštof Indruch - 2. Matouš Neubauer, 4. Petr Mašek, 13. Martin Veselý, 34. Jaroslav Matoušek; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 0:1 + Matouš Neubauer 10; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Alena Večeřová 24 - Ondřej Horník 28; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:1;
45:00
44:22
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
35:32
Vyloučen hráč Matouš Neubauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 10 minut za nesportovní chování.
35:32
Vyloučen hráč Matouš Neubauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
33:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jaroslav Matoušek bez asistence (4:4).
30:00
30:00
23:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Ondřej Mlčoch (4:3).
20:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Mlčoch bez asistence (3:3).
15:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jaromír Pospíchal, asistoval Tomáš Vejmělka (2:3).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Veselý, asistoval Matouš Neubauer (1:3).
05:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Hofštetr, asistoval Jan Pres (1:2).
03:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Matouš Neubauer (0:2).
01:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Adam Dománek, Matouš Neubauer, Petr Mašek, Jan Benko, Lukáš Matoušek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Tomáš Vejmělka, Jakub Ruč, Vojtěch Dvořák, Jaromír Pospíchal, Milan Jedlička