3:2
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 04:32 Vojtěch Soulek (Jakub Štván), 07:09 Václav Strouhal (Adam Černý), 12:03 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček), 24:56 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš), 32:22 Dan Hrůza (Lukáš Trojáček)
branky (asistence): 10:10 Jakub Novotný (Jan Lukeš), 14:14 Filip Mareček (Filip Chalupa), 19:30 Jakub Novotný (Pavel Humlíček), 35:46 Jakub Novotný

FBC Došwich Milevsko - Fbc Orel Nové Město na Moravě 5:4
5. Vojtěch Soulek, 8. Václav Strouhal, 13. Martin Dolejš, 25. Lukáš Trojáček, 33. Dan Hrůza - 11. Jakub Novotný, 15. Filip Mareček, 20. Jakub Novotný, 36. Jakub Novotný; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Jakub Prokop ? - Jakub Graňák ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1;
45:00
44:48
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
39:52
Závar jako blázen, ovšem zase jen tyč. Domácí tlačí. Zatím bez odměny golem
35:46
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jakub Novotný bez asistence (5:4).
35:46
Nepochopitelná chyba Sedláka
32:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza, asistoval Lukáš Trojáček (5:3).
32:22
Výška není vše. Nejmenší hráč na hřišti se prosazuje a vymetá pavučiny. Pohledný vingl!
30:00
30:00
25:44
Zvoní tyč svatyně hostů
24:56
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (4:3).
24:56
Krásná souhra Martina Dolejše s hlavou nahoře a Lukáše Trojáčka končí golem
19:30
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jakub Novotný, asistoval Pavel Humlíček (3:3).
19:30
Hodně pomalý přesun brankaře a střela nad nohu končí v bráně. Začínáme od "nuly" 3:3
14:14
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Mareček, asistoval Filip Chalupa (3:2).
14:14
Nešťastně tečovaná střela hostů končí v síti
12:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (3:1).
11:58
Krásná střela Susmilicha. Brankář chytá
10:10
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jakub Novotný, asistoval Jan Lukeš (2:1).
10:10
Nedorozumění v obraně a slepený gol hostů
08:14
Domácí mohutně hnáni svými fanoušky, kterých dnes do haly přišlo nadprůměrně hodně
07:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (2:0).
04:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vojtěch Soulek, asistoval Jakub Štván (1:0).