2:0
5:2
2:5
- : -
branky (asistence): 08:47 Ondřej Pavlík (Šimon Hronek), 14:08 Šimon Hronek (Ondřej Pavlík), 17:58 René Menšík (Adam Hudeček), 18:12 Ondřej Pavlík (Karel Camrda), 21:06 Adam Hudeček (Ondřej Pavlík), 28:38 René Menšík (Matěj Abraham), 29:25 Adam Hudeček (Matěj Lang), 34:50 Ondřej Pavlík (Adam Hudeček), 40:16 Ondřej Pavlík
branky (asistence): 20:03 Jan Toman, 21:18 Daniel Žabenský (Jan Monsport), 33:37 Adam Burýšek (Jan Toman), 37:51 Jan Toman (Adam Burýšek), 39:26 Jan Toman, 40:06 Jan Toman, 41:14 Vít Buzek (Jiří Toman)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Vikings Kopřivnice 9:7
9. Ondřej Pavlík, 15. Šimon Hronek, 18. René Menšík, 19. Ondřej Pavlík, 22. Adam Hudeček, 29. René Menšík, 30. Adam Hudeček, 35. Ondřej Pavlík, 41. Ondřej Pavlík - 21. Jan Toman, 22. Daniel Žabenský, 34. Adam Burýšek, 38. Jan Toman, 40. Jan Toman, 41. Jan Toman, 42. Vít Buzek; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 5:2; využití: 2:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Matěj Abraham 16 - Kryštof Kahánek 11; po třetinách: 2:0, 5:2, 2:5;
45:00
41:22
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
41:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jiří Toman (9:7).
40:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (9:6).
40:06
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (8:6).
39:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (8:5).
37:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman, asistoval Adam Burýšek (8:4).
36:02
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
34:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Adam Hudeček (8:3).
33:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Burýšek, asistoval Jan Toman (7:3).
31:31
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Matěj Lang (7:2).
28:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil René Menšík, asistoval Matěj Abraham (6:2).
24:41
Vyloučen hráč Filip Čech družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
21:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Žabenský, asistoval Jan Monsport (5:2).
21:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Ondřej Pavlík (5:1).
20:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman bez asistence (4:1).
18:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Karel Camrda (4:0).
17:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil René Menšík, asistoval Adam Hudeček (3:0).
15:00
15:00
14:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Ondřej Pavlík (2:0).
13:40
Vyloučen hráč Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
10:39
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Šimon Hronek (1:0).
07:27
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Kryštof Kahánek; hráči v poli: Vít Buzek, Jiří Šimek, Jan Toman, Jiří Toman, Václav Štefánek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Ondřej Pavlík, Filip Čech, Matyáš Kůra, Lukáš Suk, Karel Camrda