5:0
6:3
6:3
- : -
branky (asistence): 05:26 Matěj Korbel (Martin Louda), 07:10 Matěj Strečanský (Martin Krejčí), 11:03 Milan Kovařík (Tomáš Smolka), 13:21 Marián Žemlička (vlastní branka), 13:30 Matěj Korbel (Tomáš Zdeněk), 17:33 Martin Krejčí (Tomáš Riedl), 19:10 Tomáš Zdeněk (Matěj Korbel), 19:53 Jiří Šťovíček, 24:45 Matěj Strečanský, 28:10 Tomáš Smolka (Tomáš Zdeněk), 29:41 Jiří Šťovíček, 32:57 Matěj Korbel (Tomáš Smolka), 33:22 Jiří Šťovíček (Tadeáš Pernet), 33:51 Tomáš Riedl (Martin Krejčí), 36:56 Matěj Korbel (Tomáš Zdeněk), 40:14 Tomáš Riedl (Martin Krejčí), 43:32 Martin Krejčí (Tomáš Riedl)
branky (asistence): 18:57 Matěj Horák (Petr Vovesný), 24:23 Jan Peška (Petr Vovesný), 26:55 Rostislav Pleticha (Matěj Horák), 40:44 Matěj Tvrzník, 41:37 Filip Král, 43:59 Jan Peška

FB Hurrican Karlovy Vary - SK BIVOJ LITVÍNOV 17:6
6. Matěj Korbel, 8. Matěj Strečanský, 12. Milan Kovařík, 14. Marián Žemlička, 14. Matěj Korbel, 18. Martin Krejčí, 20. Tomáš Zdeněk, 20. Jiří Šťovíček, 25. Matěj Strečanský, 29. Tomáš Smolka, 30. Jiří Šťovíček, 33. Matěj Korbel, 34. Jiří Šťovíček, 34. Tomáš Riedl, 37. Matěj Korbel, 41. Tomáš Riedl, 44. Martin Krejčí - 19. Matěj Horák, 25. Jan Peška, 27. Rostislav Pleticha, 41. Matěj Tvrzník, 42. Filip Král, 44. Jan Peška; rozhodčí: Jakub Matějka - Petr Hudák; vyloučení: 2:3 + Lukáš Bolech ČK1 + 5; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Martin Louda 3, Štefan Chyla 10 - Dominik Picek -8, Vojtěch Soukup 33; po třetinách: 5:0, 6:3, 6:3;
45:00
43:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Peška bez asistence (17:6).
43:49
Vyloučen hráč Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
43:47
Vyloučen hráč Matěj Strečanský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
43:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Riedl (17:5).
41:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Král bez asistence (16:5).
40:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Tvrzník bez asistence (16:4).
40:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Martin Krejčí (16:3).
36:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Zdeněk (15:3).
34:40
Vyloučen hráč Jan Peška družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
33:51
33:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Tadeáš Pernet (13:3).
32:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Smolka (12:3).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček bez asistence (11:3).
28:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Tomáš Zdeněk (10:3).
26:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Matěj Horák (9:3).
24:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Strečanský bez asistence (9:2).
24:45
Střídání brankáře. Nový brankář Štefan Chyla družstva FB Hurrican Karlovy Vary
24:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Peška, asistoval Petr Vovesný (8:2).
24:18
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
20:07
Domácí reagují na gól Litvínova a dvěma brankami a drží zápas pevně ve svých rukou.
19:53
19:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Matěj Korbel (7:1).
18:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Horák, asistoval Petr Vovesný (6:1).
18:57
Horák se drze protlačil na střed a koriguj na 6:1
17:33
17:33
Nenápadná střela Krejčího zapadla k pravé tyče.
16:57
Druhou přesilovku domácí nevyužili.
15:00
15:00
14:59
Po krátkých technických problémech jsme zpět a událo se spoustu změn. Domácím se naskytla příležitost v podobě pětiminutové přesilovku a tu třemi góly přetavili v náskok, který může být rozhodující. Uvidíme, co nám přinese druhá část.
14:53
Vyloučen hráč Matěj Tvrzník družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
13:30
13:21
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marián Žemlička (4:0).
11:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Milan Kovařík, asistoval Tomáš Smolka (4:-1).
11:03
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Soukup družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
09:23
Vyloučen hráč Lukáš Bolech družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
09:23
Vyloučen hráč Lukáš Bolech družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za hrubost.
07:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Strečanský, asistoval Martin Krejčí (3:-1).
07:10
Hosté zahrozili střelou ze středu, následný protiútok domácích přetavil Strečanský v branku a domácí vedou 2:0.
05:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Martin Louda (2:-1).
05:26
Korbel vyřešil přečíslení 2 na 1 střelou a posílá domácí do vedení.
03:32
Domácí jsou zatím nebezpečnějším týmem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Matějka a Petr Hudák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Dominik Picek; hráči v poli: Matěj Tvrzník, Petr Vovesný, Ondřej Nigrin, Matěj Horák, Jan Peška
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Louda; hráči v poli: František Kavúr, Tomáš Smolka, Milan Kovařík, Tomáš Zdeněk, Matěj Korbel