3:2
2:1
3:3
- : -
branky (asistence): 04:00 Vojtěch Krejčí (Matyáš Velc), 06:56 Matyáš Velc (Vojtěch Krejčí), 09:11 Ondřej Koleník (Martin Urbánek), 19:46 Martin Krejčí (Adam Brychta), 24:10 Vojtěch Krejčí (Matyáš Velc), 32:01 Ondřej Vykydal (Martin Krejčí), 42:25 Vojtěch Nosek (Matyáš Velc), 43:57 Martin Urbánek (Ondřej Koleník)
branky (asistence): 09:56 Tobiáš Jan Všechovský (Martin Novák), 10:57 Patrik Holý (Martin Novák), 19:33 Patrik Holý (Jakub Píša), 32:43 Tobiáš Jan Všechovský (Martin Novák), 35:27 Patrik Holý, 43:29 Tobiáš Jan Všechovský (Patrik Holý)

FbC Hradec Králové A - FK Slovan J.Hradec 8:6
5. Vojtěch Krejčí, 7. Matyáš Velc, 10. Ondřej Koleník, 20. Martin Krejčí, 25. Vojtěch Krejčí, 33. Ondřej Vykydal, 43. Vojtěch Nosek, 44. Martin Urbánek - 10. Tobiáš Jan Všechovský, 11. Patrik Holý, 20. Patrik Holý, 33. Tobiáš Jan Všechovský, 36. Patrik Holý, 44. Tobiáš Jan Všechovský; rozhodčí: David Růžička - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jonáš Moravec ? - Filip Keníž ?; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:3;
45:00
43:57
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Urbánek, asistoval Ondřej Koleník (8:6).
43:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Patrik Holý (7:6).
42:25
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Matyáš Velc (7:5).
41:10
Timeout FK Slovan J.Hradec
41:10
Vyloučen hráč Vojtěch Krejčí družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hrubost.
35:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý bez asistence (6:5).
34:30
Radši šel vystřídat.
34:06
Matyáši Velcovi spadla čelenka .
32:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Martin Novák (6:4).
32:01
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Martin Krejčí (6:3).
30:00
30:00
kapitán hostu svěže nastoupil na palubovku s velkým nadšením.
30:00
24:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Matyáš Velc (5:3).
23:50
Neuvěřitelné naskočil zpět na hřiště a je to pastva pro oči.
22:50
Kapitán hostů šel na střídat.
19:46
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Adam Brychta (4:3).
19:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Jakub Píša (3:3).
19:33
Před tím než Hradec dal branku. Hosté dali též gol a zase se tam chtěl připlést kapitán Novák Martin
18:11
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
18:00
Další šance kapitána hostu, ale bohužel trefil tyč.
16:00
Další spálená šance od kapitána hostů. Posoudili jsme, že je to určitě hokejkou .
15:00
15:00
14:30
Neuvěřitelná šance hostů, kterou zkušeně spálil kapitán hostů.
10:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Martin Novák (3:2).
09:56
09:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Koleník, asistoval Martin Urbánek (3:0).
06:56
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vojtěch Krejčí (2:0).