2:2
3:1
6:1
- : -
branky (asistence): 08:09 Jiří Koklar (Adam Pospíchal), 08:52 Vojtěch Doleček, 15:24 Jakub Dufek, 22:55 Marek Bubeníček, 24:08 Sebastian Maxa, 34:40 Jonáš Kulhavý, 36:14 Jakub Dufek (Vojtěch Bečka), 36:28 Štěpán Vácha, 37:40 Vojtěch Bečka (Jakub Dufek), 39:41 Vojtěch Bečka (Lukáš Kafka), 42:48 Lukáš Kafka (Štěpán Vácha)
branky (asistence): 04:08 Hieu Nguyen Chi (Richard Kellenberger), 13:04 Hieu Nguyen Chi (Jan Pinkas), 29:04 Hieu Nguyen Chi (Jan Prošek), 38:16 Jan Pinkas (Hieu Nguyen Chi)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:4
9. Jiří Koklar, 9. Vojtěch Doleček, 16. Jakub Dufek, 23. Marek Bubeníček, 25. Sebastian Maxa, 35. Jonáš Kulhavý, 37. Jakub Dufek, 37. Štěpán Vácha, 38. Vojtěch Bečka, 40. Vojtěch Bečka, 43. Lukáš Kafka - 5. Hieu Nguyen Chi, 14. Hieu Nguyen Chi, 30. Hieu Nguyen Chi, 39. Jan Pinkas; rozhodčí: Jakub Kubašovský - Tomáš Tichý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Karel Hodík ?, Ondřej Hnátek ? - Jan Hartman ?, Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 6:1;
45:00
42:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Štěpán Vácha (11:4).
39:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Lukáš Kafka (10:4).
38:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Hieu Nguyen Chi (9:4).
37:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Jakub Dufek (9:3).
36:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Štěpán Vácha bez asistence (8:3).
36:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Vojtěch Bečka (7:3).
34:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý bez asistence (6:3).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Jan Prošek (5:3).
24:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa bez asistence (5:2).
22:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Bubeníček bez asistence (4:2).
22:55
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Lorenc družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
20:10
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
15:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (3:2).
15:00
15:00
14:34
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
13:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Jan Pinkas (2:2).
08:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (2:1).
08:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Adam Pospíchal (1:1).
04:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Richard Kellenberger (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kubašovský a Tomáš Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Lukáš Konečný, Tomáš Petr Martan, Jan Pinkas, Matěj Šaroch, Vojtěch Doucha
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jonáš Kulhavý, Vojtěch Bečka, Tomáš Josefovič, Matěj Kolář, Lukáš Kafka