3:0
2:0
4:0
- : -
branky (asistence): 06:06 Vojtěch Bistrý (Filip Konrady), 10:03 Tomáš Voříšek (Tomáš Vlček), 11:41 Petr Pacanda (Vojtěch Bistrý), 16:23 Ondřej Hlinovský (Filip Blažek), 19:16 Adam Hašek (Matěj Soukup), 33:10 Filip Blažek (Ondřej Hlinovský), 42:40 Tomáš Vlček (Matěj Soukup), 44:30 Filip Konrady (Tomáš Vlček), 44:44 Jakub Mikolášek (Matěj Soukup)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC PD Dědek Česká Lípa 9:0
7. Vojtěch Bistrý, 11. Tomáš Voříšek, 12. Petr Pacanda, 17. Ondřej Hlinovský, 20. Adam Hašek, 34. Filip Blažek, 43. Tomáš Vlček, 45. Filip Konrady, 45. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Jakub Šimek - Filip Rybnikár; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Dolák 8 - David Fanderlik 35; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0;
45:00
44:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matěj Soukup (9:0).
44:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Tomáš Vlček (8:0).
42:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Matěj Soukup (7:0).
42:10
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Adam Hašek.
42:10
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC PD Dědek Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
33:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Ondřej Hlinovský (6:0).
23:51
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval Matěj Soukup (5:0).
19:16
První branku zaznamenává i plzeňské sluníčko.
17:33
Slavia svého soupeře masivně přestřílela,ale střel může mít i více, Porazilovi již pátá střela sjela z hole.
16:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Filip Blažek (4:0).
11:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Vojtěch Bistrý (3:0).
10:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Tomáš Vlček (2:0).
06:45
Fanderlík drží svůj tým
06:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Konrady (1:0).