1:2
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 09:32 Jakub Pařízek (Marek Korych), 16:00 Zdeněk Vyhnánek (Sebastián Šlechta), 28:42 Štepán Švejda (Matěj Prokorát), 28:52 Jan Zoufalý (Sebastián Šlechta)
branky (asistence): 01:35 Ondřej Fous (Jan Faitenhanzl), 01:43 Ivan Tomčo (Jakub Kerzel), 23:11 David Chochlovský (Michael Kočandrle), 30:58 Michael Kočandrle (David Chochlovský), 38:55 Tomáš Navrátil (Matěj Moravec)

Technology Florbal MB Black - OpenCamps Tatran Střešovice 4:5
10. Jakub Pařízek, 17. Zdeněk Vyhnánek, 29. Štepán Švejda, 29. Jan Zoufalý - 2. Ondřej Fous, 2. Ivan Tomčo, 24. David Chochlovský, 31. Michael Kočandrle, 39. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 16 - Lukáš Kříž 23; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:2;
45:00
Počet střel na bránu - 9:5
45:00
Komentář trenéra Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáše Nováka: "Úvod zápasu nám nevyšel a po minutě jsme prohrávali 0:2. Je škoda, že jsme nevstřelili více gólů ve druhé třetině, během které jsme Tatran jednoznačně přehrávali. Ještě jsme se dostali do vedení 4:3, ale na konci už jsme neměli dostatek sil, abychom zápas dovedli k bodům."
45:00
42:28
Timeout Technology Florbal MB Black
38:55
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Matěj Moravec (4:5).
30:58
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval David Chochlovský (4:4).
30:00
30:00
Počet střel na bránu - 11:8
30:00
28:52
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (4:3).
28:42
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Štepán Švejda, asistoval Matěj Prokorát (3:3).
23:11
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil David Chochlovský, asistoval Michael Kočandrle (2:3).
20:41
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
20:17
Vyloučen hráč Martin Sobotka družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
16:00
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Sebastián Šlechta (2:2).
15:00
15:00
Počet střel na bránu - 7:8
15:00
09:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Marek Korych (1:2).
09:09
Vyloučen hráč David Chochlovský družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:02
Vyloučen hráč Ivan Tomčo družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
01:43
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Jakub Kerzel (0:2).
01:35
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Fous, asistoval Jan Faitenhanzl (0:1).