0:1
0:0
5:0
- : -
branky (asistence): 22:17 David Ležatka (Martin Ležatka), 24:04 Martin Ležatka (Erik Kouřil), 25:14 Kryštof Obadal (Erik Kouřil), 27:15 David Ležatka (Kryštof Obadal), 28:52 Jaroslav David
branky (asistence): 03:37 Ondřej Hamerník (Matouš Sákra)

Zlínský kraj U15 - Pardubický kraj U15 5:1
23. David Ležatka, 25. Martin Ležatka, 26. Kryštof Obadal, 28. David Ležatka, 29. Jaroslav David - 4. Ondřej Hamerník; rozhodčí: Matěj Otáhal - Lukáš Paták; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 21 - Matěj Denemark 20; po třetinách: 0:1, 0:0, 5:0;
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 8:7
30:00
Komentář trenéra Zlínského kraje: Soustavný tlak přinesl úspěch. Děkujeme soupeři za zápas.
30:00
Počet střel v zápase: 25:22
30:00
Komentář trenéra Pardubického kraje: Vyrovnané utkání plné chyb na obou stranách, které jsme nedokázali využít a soupeř je trestal.
30:00
28:52
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jaroslav David bez asistence (5:1).
28:10
Vyloučen hráč Martin Ležatka družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:15
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Kryštof Obadal (4:1).
25:14
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Kryštof Obadal, asistoval Erik Kouřil (3:1).
24:21
Vyloučen hráč Jakub Veselý družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za hra rukou.
24:04
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (2:1).
24:04
Tři rychlé přihrávky a pohotové zakončení znamenají vedení pro Zlínské.
22:17
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (1:1).
22:17
Zlínští se konečně po dlouhém tlaku prosadili.
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 11:8
20:00
18:14
Vyloučen hráč Jan Nezval družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za blokování hokejky.
13:56
Necelé dvě minuty uvidíme hru čtyři na čtyři.
13:55
Trestné střílení družstva Zlínský kraj U15 neproměnil Erik Kouřil.
13:55
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:52
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 6:7
10:00
05:38
Vyloučen hráč Karel Man družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:38
Karel Man poslal soupeře na vlastní střídačku a odpyká si za to dvouminutový trest.
03:47
Přesilovku využil doklepnutím Ondřej Hamerník.
03:37
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Matouš Sákra (0:1).
02:43
Vyloučen hráč Kryštof Obadal družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U15: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Ondřej Skokan, Matouš Sákra, Matyáš Mík, Ondřej Hamerník, Lukáš Drahný
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Kryštof Obadal, Jaroslav David, Martin Ležatka, Erik Kouřil, David Ležatka