Turnaj regionálních výběrů U17 - Ostrava
0:0
4:0
2:1
- : -
branky (asistence): 11:39 Jiří Unzeitig (Michal Smola), 17:22 Adam Šmíd (Lukáš Kučera), 18:52 Dominik Czeszewski, 19:06 Adam Šmíd (Marek Cifra), 21:09 Lukáš Kučera (Marek Cifra), 28:32 Marek Weinelt (Dominik Czeszewski)
branky (asistence): 27:00 David Vlk (Tomáš Dibelka)

Pardubický kraj U17 - Kraj Vysočina U17 6:1
12. Jiří Unzeitig, 18. Adam Šmíd, 19. Dominik Czeszewski, 20. Adam Šmíd, 22. Lukáš Kučera, 29. Marek Weinelt - 28. David Vlk; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Haleš 9 - Daniel Křesťan 13; po třetinách: 0:0, 4:0, 2:1;
30:00
Komentář trenéra kraje VY (Rauer Luboš): Katastrofální zakončení nás stálo další zápas.
30:00
Počet střel celkem: PA kraj - 19; Kraj VY - 10;
30:00
Komentář trenéra PA kraje (Štancl Ladislav): Do prvního gólu byl soupeř živější a my se trápili. Poté jsme se uklidnili a přidali nějaké góly a zápas jsme dohráli do vítězného konce.
30:00
Počet střel ve 3.třetině: PA kraj - 7; Kraj VY - 3;
30:00
28:32
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Marek Weinelt, asistoval Dominik Czeszewski (6:1).
28:32
PA kraj znova odskakuje na rozdíl pěti branek.
27:00
Branku družstva Kraj Vysočina U17 vstřelil David Vlk, asistoval Tomáš Dibelka (5:1).
27:00
Vlk krásnou ranou dává první gól Vysočiny na tomto turnaji.
25:46
Timeout Kraj Vysočina U17
23:32
Jedna střela za druhou se valí na Křesťana v bráně kraje Vysočiny.
21:09
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Marek Cifra (5:0).
21:09
Cifra (PA kraj) našel u mantinelu volného Kučeru a ten střelou z první po zemi nemá problém trefit odkrytou bránu.
20:30
PA kraj už má obrovskou převahu a kraj VY je evidentně průběhem 2.třetiny zaskočen.
20:01
A i třetí úvodní buly třetiny vyhrál PA kraj.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: PA kraj - 9; Kraj VY - 2;
20:00
19:06
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Cifra (4:0).
19:06
Šmíd krásně vymetl roh Košťálovi brány a už je to 4:0, kruté pro kraj VY.
18:52
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (3:0).
18:52
Czeszewski (PA kraj) zakončil průnik podél mantinelu a zvyšuje na 3:0.
17:22
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Kučera (2:0).
17:22
Šmíd (PA kraj) tentokrát už trefuje pěknou střelou od mantinelu a zvyšuje na 2:0.
16:41
Šmíd (PA kraj) těsně míjí Křesťanovu bránu.
16:01
PA kraj si zahraje první přesilovou hru zápasu.
16:00
Vyloučen hráč Kryštof Smejkal družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
15:26
Přízemní střela Petrice (PA kraj) končí na nohou Křesťana.
14:13
Vysočina se snaží vyrovnat, ale zatím si nedokáží vypracovat žádnou větší šanci.
11:39
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Michal Smola (1:0).
11:39
Unzeitig (PA kraj) doráží střelu Smoly a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:01
PA kraj vyhrál i úvodní buly 2.třetiny.
10:00
10:00
V první třetině jsme žádný gól neviděli, ale kraj VY nehraje vůbec špatně i přesto, že na turnaji ještě nevstřelili gól.
10:00
Počet střel v 1.třetině: PA kraj - 3; Kraj VY - 5;
10:00
05:57
Hodně opatrný zápas, jde poznat, že už jde o hodně a žádný z týmů si nedovoluje udělat v obraně chybu.
04:26
Vysočina dnes hraje o poznání lépe než včera, pěknou střelu Žaloudka, ale kryje zatím bezchybný Haleš v bráně PA kraje.
03:35
Křesťan (kraj VY) na druhé straně kryje střelu Kučery (PA kraj).
01:42
První šanci zápasu měl kraj VY, střelu z otočky Drgoně (kraj VY) chytá bez problémů Haleš.
00:01
Úvodní buly vyhrál PA kraj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Kraj Vysočina U17: brankář: Daniel Křesťan; hráči v poli: Patrik Polách, Martin Veselý, David Vlk, Tomáš Dibelka, Adam Veselovský
00:00
Line-up domácích Pardubický kraj U17: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Adam Šmíd, Marek Weinelt, Ondřej Ryšavý, Marek Cifra, Lukáš Kučera
00:00
Dobré ráno, máme tady první čtvrtfinále turnaje, zápas mezi výběrem PA kraje, který skončil ve své skupině na druhém místě s bilancí jedné prohry s JM krajem (3:5) a jedné výhry s OL krajem (7:3) a výběrem kraje VY, který má bilanci 2 proher a končil na místě třetím, prohry se ZL krajem (0:7) a MS krajem (0:3). Zápase začíná v 9:00.