1:1
3:0
1:3
- : -
branky (asistence): 00:52 Daniel Chatrný (Adam Mikoláš), 14:01 Tomáš Janek (Daniel Chatrný), 15:53 Adam Mikoláš (Marek Krmášek), 16:46 Štěpán Graf (Adam Zubek), 25:44 Štěpán Graf (Martin Gattnar)
branky (asistence): 09:54 Tomáš Hrubý, 24:44 Petr Zajíček, 25:00 Petr Zajíček (Jan Barimov), 28:35 Maxmilián Škoda (Pavel Rous)

Moravskoslezský kraj U15 - Kraj Vysočina U15 5:4
1. Daniel Chatrný, 15. Tomáš Janek, 16. Adam Mikoláš, 17. Štěpán Graf, 26. Štěpán Graf - 10. Tomáš Hrubý, 25. Petr Zajíček, 26. Petr Zajíček, 29. Maxmilián Škoda; rozhodčí: Zdeněk Rada - Roman Grabovský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Filip Grill 8 - Libor Domkař 11, Jakub Kořínek 4; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:3;
30:00
Komentář trenéra Vysočiny: Vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, kde jsme dostali tři góly v rychlém sledu. Děkuji hráčům za předvedený výkon a soupeři gratuluji.
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 5:5
30:00
Komentář trenéra Moravskoslezského kraje: První dvě třetiny jsme měli utkání pod kontrolou, ale ve třetí třetině se Vysočina šťastnými góly dostala do hry a tím i do velkého laufu. Naštěstí jsme utkání zvládli. Děkujeme soupeři za zápas.
30:00
28:35
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Maxmilián Škoda, asistoval Pavel Rous (5:4).
25:44
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Štěpán Graf, asistoval Martin Gattnar (5:3).
25:00
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Petr Zajíček, asistoval Jan Barimov (4:3).
24:44
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Petr Zajíček z trestného střílení (4:2).
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 8:5
20:00
16:46
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Štěpán Graf, asistoval Adam Zubek (4:1).
15:53
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Marek Krmášek (3:1).
14:01
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Tomáš Janek, asistoval Daniel Chatrný (2:1).
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 7:2
10:00
09:54
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Tomáš Hrubý bez asistence (1:1).
00:52
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Adam Mikoláš (1:0).
00:52
Po úniku po levém křídlem střílí Daniel Chatrný a otevírá brankový účet dnešního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Kraj Vysočina U15: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Patrik Mynařík, Jan Barimov, Patrik Abaffy, Tomáš Kuchyňa, Petr Zajíček
00:00
Line-up domácích Moravskoslezský kraj U15: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Adam Zubek, Ondřej Svoboda, Jakub Seibert, Štěpán Graf, Martin Gattnar