1:2
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 05:43 Matěj Doubravský, 26:40 Jakub Mynář (Matěj Doubravský)
branky (asistence): 07:30 Erik Kouřil (Martin Ležatka), 09:37 Jan Pavelec, 14:27 Jan Marcoň (Martin Ležatka), 26:32 Jaroslav David (Jan Pavelec)

Olomoucký kraj U15 - Zlínský kraj U15 2:4
6. Matěj Doubravský, 27. Jakub Mynář - 8. Erik Kouřil, 10. Jan Pavelec, 15. Jan Marcoň, 27. Jaroslav David; rozhodčí: Zdeněk Rada - Roman Grabovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Jakub Černohous 8 - Ondřej Buráň 13; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
30:00
Komentář trenéra Olomouckého kraje: "Kvalitní utkání, děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům."
30:00
Komentář trenéra Zlínského kraje: "Jsme rádi že naše forma graduje, děkujeme soupeři za utkání a přejeme soupeři hodně štěstí v boji o medaile, a my jedeme dál."
30:00
Počet střel v třetí třetině: 7:4
30:00
28:57
Timeout Zlínský kraj U15
26:40
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Jakub Mynář, asistoval Matěj Doubravský (2:4).
26:32
Timeout Olomoucký kraj U15
26:32
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jaroslav David, asistoval Jan Pavelec (1:4).
21:38
Vyloučen hráč Maxim Šefčík družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 4:3
20:00
14:27
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Marcoň, asistoval Martin Ležatka (1:3).
14:09
Vyloučen hráč Karel Man družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za hrubost.
14:09
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za hrubost.
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 4:5
10:00
09:37
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Pavelec bez asistence (1:2).
07:30
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (1:1).
05:43
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Matěj Doubravský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlínský kraj U15: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Martin Ležatka, Erik Kouřil, David Ležatka, Karel Man, Kryštof Obadal
00:00
Line-up domácích Olomoucký kraj U15: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Jindřich Bernard, Dušan Soušek, David Kotek, Matěj Doubravský, Jakub Mynář