1:1
0:1
3:1
- : -
branky (asistence): 02:12 Štěpán Kouřil (Alex Dokládal), 23:12 Michal Konrád (Ondřej Kos), 25:05 Martin Kadlec (Matyáš Kůra), 28:29 Lukáš Macháček (Michal Konrád)
branky (asistence): 02:39 Lukáš Drahný (Matouš Sákra), 16:20 Ondřej Hamerník (Matouš Sákra), 21:29 Vojtěch Novák (Max Ivan Seifert)

Jihomoravský kraj U15 - Pardubický kraj U15 4:3
3. Štěpán Kouřil, 24. Michal Konrád, 26. Martin Kadlec, 29. Lukáš Macháček - 3. Lukáš Drahný, 17. Ondřej Hamerník, 22. Vojtěch Novák; rozhodčí: Zdeněk Rada - Roman Grabovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikolas Randis 10 - Tomáš Doležal 11; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1;
30:00
Komentář trenéra Pardubického kraje: "Gratulujeme soupeři k výhře, a děkujeme rozhodčím a divákům."
30:00
Počet střel v třetí třetině: 5:7
30:00
Komentář trenéra Jihomoravského kraje: "Děkujeme soupeři za zápas."
30:00
28:45
Timeout Pardubický kraj U15
28:29
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Michal Konrád (4:3).
25:05
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Matyáš Kůra (3:3).
23:12
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (2:3).
21:29
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Max Ivan Seifert (1:3).
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině:4:4
20:00
16:20
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Matouš Sákra (1:2).
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 6:2
10:00
08:20
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za hra hlavou.
02:39
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Matouš Sákra (1:1).
02:12
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Alex Dokládal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U15: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Ondřej Skokan, Matouš Sákra, Matyáš Mík, Ondřej Hamerník, Lukáš Drahný
00:00
Line-up domácích Jihomoravský kraj U15: brankář: Nikolas Randis; hráči v poli: Matyáš Kůra, Lukáš Macháček, Matěj Bednář, Martin Sedláček, Martin Karpíšek