1:0
0:0
1:1
- : -
branky (asistence): 01:47 Ondřej Kawulok (Miroslav Fořt), 29:57 Dominik Beneš (Miroslav Fořt)
branky (asistence): 27:16 Lukáš Kašpar (Matyáš Velc)

Ústecký kraj U17 - Královéhradecký kraj U17 2:1
2. Ondřej Kawulok, 30. Dominik Beneš - 28. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 8 - Jan Beneš 26; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1;
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Ústeckého kraje: Bylo to velmi těžké a vyrovnané utkání, které mělo všechny parametry semifinále. I když jsme měli optickou převahu hry na míčku, soupeř předváděl velmi efektivní a kvalitní protihru, která jim vynesla vyrovnání. V závěru jsme byli šťastnější my. Děkuji soupeři za nádherný zápas.
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Královéhradecký kraj: V zápase jsme se dvě třetiny prali sami se sebou. Ve 3. třetině jsme prokázali týmovost a bojovný výkon, kterým se budeme prezentovat v zápase o bronz. Díky za utkání.
30:00
29:57
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (2:1).
29:00
Timeout Ústecký kraj U17
29:00
Přátelé máme poslední minutu do konce 3 třetiny. V případě nerozhodného stavu bude následovat prodloužení 5 minut, 5 na 5, případně 3 nájezdy.
27:16
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Matyáš Velc (1:1).
20:00
20:00
10:00
10:00
01:47
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Miroslav Fořt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Královéhradecký kraj U17: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Lukáš Kašpar, Pavel Bartoš, Jakub Weisser, Vojtěch Krejčí, Matyáš Velc
00:00
Line-up domácích Ústecký kraj U17: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok, Dan Semerád