1:4
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 00:46 Nicolas Beneš (Robin Prokop), 14:48 Jiří Šťovíček (Ondřej Ančinec), 19:29 Ondřej Ančinec (Jiří Šťovíček), 29:11 Ondřej Ančinec (Robin Prokop), 29:41 Jiří Šťovíček (Ondřej Ančinec)
branky (asistence): 04:34 Jakub Loskot (Michal Dvořák), 06:46 Jiří Dědič (Lukáš Trojáček), 08:45 Filip Šimek (Adam Severin), 09:31 Daniel Chvosta (Jakub Štván), 12:21 Lukáš Trojáček (Jiří Dědič), 25:53 Vojtěch Míchal (Jakub Loskot), 28:00 Jiří Dědič

Karlovarský kraj U15 - Jihočeský kraj U15 5:7
1. Nicolas Beneš, 15. Jiří Šťovíček, 20. Ondřej Ančinec, 30. Ondřej Ančinec, 30. Jiří Šťovíček - 5. Jakub Loskot, 7. Jiří Dědič, 9. Filip Šimek, 10. Daniel Chvosta, 13. Lukáš Trojáček, 26. Vojtěch Míchal, 29. Jiří Dědič; rozhodčí: Jakub Vidner - Milan Baloun; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Rada ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:2;
30:00
Vyjádření trenéra Jihočeského kraje: Florbalový víkend jsme si užili. Kluci zde vytvořili výbornou partu, ale bohužel nám to drhlo během samotných utkání a zvítězit se nám podařilo až v tom posledním. Budeme se těšit na další turnaje, kde se nám snad bude dařit lépe.
30:00
Vyjádření trenéra Karlovarského kraje: Bylo těžké poskládat tým, protože ještě v pátek večer jsme sháněli hráče, což se podepsalo i na výkonu v prvním zápase. Poté si to postupně začalo sedat. Kluci zlepšili obranný systém hry, díky čemuž byli v zápasech konkurenceschopní. Bohužel nás srážejí krátké výpadky v koncentraci, kdy kluci dostávají laciné góly a tím zápasy ztrácejí.
29:41
Timeout Karlovarský kraj U15
29:41
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Ondřej Ančinec (5:7).
29:11
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Robin Prokop (4:7).
29:02
Vyloučen hráč Vít Šobek družstva Jihočeský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:00
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Jiří Dědič bez asistence (3:7).
27:03
Vyloučen hráč Adam Severin družstva Jihočeský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
25:53
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Vojtěch Míchal, asistoval Jakub Loskot (3:6).
21:00
Karlovarští nechtějí hodit ručník na hřiště a jejich aktivita na půlce soupeře stoupá.
20:00
20:00
19:29
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jiří Šťovíček (3:5).
18:50
Karlovarský kraj v plné síle bez inkasované branky.
17:40
Během cvhíle několik střel, ale vše mimo bránu. Karlovarští se dostali do úníku, avšak neproměnili.
16:48
Vyloučen hráč Jan Lazebník družstva Karlovarský kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:48
A máme tu první vyloučení zápasu. Přesilovku si zahrají borci z Jihočeského kraje.
16:05
:)
14:48
12:21
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jiří Dědič (1:5).
10:00
10:00
09:31
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Jakub Štván (1:4).
08:45
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Filip Šimek, asistoval Adam Severin (1:3).
06:46
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Jiří Dědič, asistoval Lukáš Trojáček (1:2).
04:34
Branku družstva Jihočeský kraj U15 vstřelil Jakub Loskot, asistoval Michal Dvořák (1:1).
00:46
Branku družstva Karlovarský kraj U15 vstřelil Nicolas Beneš, asistoval Robin Prokop (1:0).