0:0
1:1
- : -
branky (asistence): 20:41 Patrik Mynařík (Tomáš Kuchyňa)
branky (asistence): 01:20 Jonáš Kolomazník (Pavel Chmelář), 06:41 Maxim Šefčík (Jonáš Kolomazník), 27:47 Matěj Doubravský (Dušan Soušek)

Kraj Vysočina U15 - Olomoucký kraj U15 1:3
21. Patrik Mynařík - 2. Jonáš Kolomazník, 7. Maxim Šefčík, 28. Matěj Doubravský; rozhodčí: Zdeněk Rada - Roman Grabovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Libor Domkař 13 - Jakub Černohous 11; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:1;
30:00
Komentář trenéra Vysočiny: "Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas."
30:00
Střely v třetí třetině: 5:7
30:00
Komentář trenéra Olomouckého kraje: "Děkujeme všem za vyrovnaný zápas."
30:00
Střely celkem: 12:16
30:00
29:49
Vyloučen hráč Dan Štěpánek družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za sekání.
29:00
Timeout Olomoucký kraj U15
27:47
Timeout Kraj Vysočina U15
27:47
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Dušan Soušek (1:3).
20:41
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Tomáš Kuchyňa (1:2).
20:00
20:00
Střely v druhé třetině: 4:5
20:00
11:12
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva Olomoucký kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
10:00
Střely v první třetině: 3:4
10:00
06:41
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Jonáš Kolomazník (0:2).
01:20
Branku družstva Olomoucký kraj U15 vstřelil Jonáš Kolomazník, asistoval Pavel Chmelář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Olomoucký kraj U15: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Jakub Mynář, Dušan Soušek, David Kotek, Matěj Doubravský, Filip Antel
00:00
Line-up domácích Kraj Vysočina U15: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Petr Zajíček, Patrik Mynařík, Jan Barimov, Patrik Abaffy, Tomáš Kuchyňa