Turnaj regionálních výběrů U17 - Ostrava
2:1
1:0
3:0
- : -
branky (asistence): 05:58 Jakub Přikryl (Kamil Soják), 07:22 Adam Feber (Vít Dočkal), 13:42 Ondřej Sidunov (Tomáš Hanzlík), 20:41 Jakub Přikryl (Jakub Češek), 24:57 Jakub Kostelník (Jakub Mikulok), 27:15 Ondřej Sidunov (Tomáš Hanzlík)
branky (asistence): 01:03 Michal Dohnal (Tomáš Gronych)

Moravskoslezský kraj U17 - Olomoucký kraj U17 6:1
6. Jakub Přikryl, 8. Adam Feber, 14. Ondřej Sidunov, 21. Jakub Přikryl, 25. Jakub Kostelník, 28. Ondřej Sidunov - 2. Michal Dohnal; rozhodčí: Radek Vybíhal - Lukáš Svrček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 10 - Adam Derich 19, Jan Vorálek -1; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:0;
30:00
Počet střel celkem: MS kraj - 24; OL kraj - 11;
30:00
Komentář trenéra OL kraje (Rubín Lukáš): Do zápasu už jsme nastoupili správně namotivovaní a hra zpočátku vypadala vyrovnaně, po dvou obdržených brankách jsme ale pak zápas prohráli především v hlavách. Takhle se zápas o umístění nehraje, jsem zklamaný.
30:00
Počet střel ve 3.třetině: MS kraj - 6; OL kraj - 3;
30:00
28:05
MS kraj v plném počtu.
27:15
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Tomáš Hanzlík (6:1).
27:15
Sidunov v oslabení zvyšuje na 6:1.
26:04
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
24:57
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jakub Mikulok (5:1).
24:57
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Vorálek družstva Olomoucký kraj U17
24:57
Kostelník zvyšuje na 5:1 a vyhání z brány brankáře OL kraje Dericha.
22:55
MS kraj momentálně ve velké převaze, soupeře drží na jeho polovině a je na míčku.
20:41
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Jakub Češek (4:1).
20:41
Přikryl (MS kraj) zblízka překonává Dericha v bráně OL kraje.
20:01
OL kraj vstupuje do poslední třetiny zápasu s dvoubrankovým mankem.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: MS kraj - 8; OL kraj - 3;
20:00
16:31
Střelu Šulce (MS kraj) kryje Derich v bráně Olomouckého kraje.
13:42
13:42
Sidunov (MS kraj) navyšuje vedení na 3:1.
12:35
První přesilovou hru zápasu hraje domácí výběr MS kraje.
12:34
Vyloučen hráč Filip Heller družstva Olomoucký kraj U17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: MS kraj - 10; OL kraj - 5;
10:00
07:22
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Feber, asistoval Vít Dočkal (2:1).
05:58
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Kamil Soják (1:1).
01:03
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil Michal Dohnal, asistoval Tomáš Gronych (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Lukáš Svrček.
00:00
00:00
Line-up hostů Olomoucký kraj U17: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Tomáš Hanák, Adam Procházka, Filip Heller, Filip Sedmera
00:00
Line-up domácích Moravskoslezský kraj U17: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Vít Dočkal, Jakub Mikulok, Adam Feber, Tomáš Habrnál, Martin Šulc
00:00
Dohnal (OL kraj) dorážkou překonává Zámečníka a otevírá skore zápasu.
00:00
Druhé semifinále se hraje mezi domácím výběrem MS kraje a výběrem OL kraje, takže se jedná o derby. MS kraj ve své skupině B skončil na prvním místě po výhrách nad Zlínským krajem 5:3 a krajem Vysočina 3:0. OL kraj postoupil přes dnešní čtvrtfinále kde porazil v prodloužení Zlínský kraj. Vítěz bude hrát ve finále s krajem Pardubice a poražený o 3.místo s Jihomoravským krajem.