2:1
0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:05 Patrik Med (Jakub Hostička), 07:48 Patrik Hrubý (Ondřej Gutwirth), 22:39 Matěj Švácha (Lukáš Janeček)
branky (asistence): 09:25 Lukáš Erbs (Martin Smola), 15:06 Jan Kubec, 15:27 Filip Nerad (Lukáš Ranný), 22:29 Lukáš Ranný (Martin Krejčí), 26:39 Martin Smola (Lukáš Ranný)

Plzeňský kraj U15 - Královéhradecký kraj U15 3:5
5. Patrik Med, 8. Patrik Hrubý, 23. Matěj Švácha - 10. Lukáš Erbs, 16. Jan Kubec, 16. Filip Nerad, 23. Lukáš Ranný, 27. Martin Smola; rozhodčí: Jakub Vidner - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Štochl ? - Jiří Malý ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:2;
30:00
Vyjádření trenéra Plzeňského kraje: Výborná akce. Líbilo se nám, že to bylo rozdělené do dvou dnů. Kluky to stmelilo. Výkon týmu hodnotím celkově na turnaji velmi kladně. Dokázali jsme hrát s těžkými soupeři vyrovnaně a být těžkým soupeřem. Pro kluky je to určitě dobrá škola a výborné zkušenosti do dalších florbalových let a sezón. Vyjádření trenéra Královéhradeckého kraje:
30:00
26:39
Branku družstva Královéhradecký kraj U15 vstřelil Martin Smola, asistoval Lukáš Ranný (3:5).
22:39
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Matěj Švácha, asistoval Lukáš Janeček (3:4).
22:29
Branku družstva Královéhradecký kraj U15 vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Martin Krejčí (2:4).
21:17
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Královéhradecký kraj U15 na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
15:27
Branku družstva Královéhradecký kraj U15 vstřelil Filip Nerad, asistoval Lukáš Ranný (2:3).
15:06
Branku družstva Královéhradecký kraj U15 vstřelil Jan Kubec bez asistence (2:2).
11:17
Timeout Plzeňský kraj U15
11:07
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Plzeňský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
09:25
Branku družstva Královéhradecký kraj U15 vstřelil Lukáš Erbs, asistoval Martin Smola (2:1).
07:48
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Ondřej Gutwirth (2:0).
04:05
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil Patrik Med, asistoval Jakub Hostička (1:0).