0:2
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 19:04 David Ležatka (Martin Ležatka), 21:42 David Ležatka (Kryštof Obadal)
branky (asistence): 01:05 Adam Zubek (Martin Gattnar), 01:57 Šimon Soukup (Adam Mikoláš), 10:40 Marek Krmášek (Šimon Soukup), 23:46 Martin Gattnar (Adam Zubek), 24:35 Martin Gattnar (Adam Zubek)

Zlínský kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 2:5
20. David Ležatka, 22. David Ležatka - 2. Adam Zubek, 2. Šimon Soukup, 11. Marek Krmášek, 24. Martin Gattnar, 25. Martin Gattnar; rozhodčí: Zdeněk Rada - Roman Grabovský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 15 - Michael Chalupecký 6; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
30:00
Komentář trenéra Moravskoslezského kraje:"Po většinu utkání jsme byli lepším týmem, ale Zlínský kraj se držel i díky svému gólmanovy, když jsme podali nejlepší výkon celého turnaje. Děkujeme soupeři, našim rodičům, a pořadatelům."
30:00
Střely na bránu ve třetí třetině: 3:5
30:00
Střely na bránu celkově: 8:20
30:00
29:27
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za špatné střídání.
29:11
Zlín ale nedokázal využít šance.
27:20
Zlínský kraj zkouší hru v šesti.
27:11
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva Moravskoslezský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
27:11
Zlínští hráči začínají být aktivnější.
24:35
Timeout Zlínský kraj U15
24:35
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (2:5).
24:35
Gattnar znova skóruje, tentokrát střelou z první.
23:46
23:46
Gattnar backhandem překonal gólmana.
21:42
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Kryštof Obadal (2:3).
21:42
Ležatka šikovně využil početní převahu a vstřelil kontaktní gól.
20:00
20:00
Komentář trenéra Zlínského kraje: "Kluci z Ostravy vyhráli zaslouženě,a gratulujeme k vítězství, nám k závěru zápasu došli síly. Posílám pozdrav Dorotce."
20:00
Střely na bránu v druhé třetině: 2:6
20:00
19:59
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Moravskoslezský kraj U15 na 2 minuty za sekání.
19:59
Graf na poslední chvíli zastavil rozběhlý zlínský útok za cenu faulu.
19:04
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Ležatka (1:3).
19:04
Bratři Ležatkovy šikovně využili přečíslení a snižují.
16:32
Moravskoslezský kraj se neustále snaží vstřelit míček do brány, ale gólman Steiger zatím chytil co se dalo.
14:16
Vyloučen hráč Jaroslav David družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
14:16
Zlínští nestíhají tempo Moravskoslezského kraje.
10:40
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Marek Krmášek, asistoval Šimon Soukup (0:3).
10:40
Zlínský kraj začíná dělat chyby v obraně.
10:00
10:00
Střely na bránu v první třetině: 3:9
10:00
06:27
Zlínský kraj se marně snaží najít díru v obraně Moravskoslezského kraje.
04:27
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva Moravskoslezský kraj U15 na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:57
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Mikoláš (0:2).
01:57
Po dvou rychle proměněných šancí se Moravskoslezský kraj dostává rychle do vedení.
01:05
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj U15: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Adam Mikoláš, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Marek Krmášek, Tomáš Janek
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Kryštof Obadal, Martin Ležatka, Erik Kouřil, David Ležatka, Karel Man