Turnaj regionálních výběrů U17 - Ostrava
2:1
1:0
2:0
- : -
branky (asistence): 08:59 Tomáš Hanzlík, 09:27 Tomáš Habrnál, 14:44 Adam Feber (Jakub Mikulok), 28:18 Adam Feber (Martin Šulc), 29:31 Pavel Hurta (Jakub Přikryl)
branky (asistence): 07:40 Adam Šmíd (Marek Weinelt)

Moravskoslezský kraj U17 - Pardubický kraj U17 5:1
9. Tomáš Hanzlík, 10. Tomáš Habrnál, 15. Adam Feber, 29. Adam Feber, 30. Pavel Hurta - 8. Adam Šmíd; rozhodčí: Radek Vybíhal - Lukáš Svrček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Petr Maláč 15 - Martin Haleš 18; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
30:00
Komentář trenéra PA kraje (Ladislav Štancl): Projevil se zápas navíc, který jsme dnes absolvovali a semifinále nám vzalo spoustu sil. A proti tak kvalitnímu soupeři je třeba z naší strany zahrát na hranici svých možností. Bohužel jsme vyrobili zbytečné chyby, které soupeř bezchybně potrestal, gratulujeme soupeři. (Čauky mňauky mám zakázáno.).
30:00
All-Stars turnaje: Brankář: Petr Maláč (MS kraj). Hráči: Oliver Gold (JM kraj), Ondřej Sidunov (MS kraj), Jakub Přikryl (MS kraj), Adam Šmíd (PA kraj), Lukáš Kučera (PA kraj).
30:00
Počet střel celkem: MS kraj - 23; PA kraj - 16;
30:00
Komentář trenéra MS kraje (Jochman Ivo): Zápas jsme paradoxně vyhráli už v semifinále, kdy hráči pochopili, že když budou trpělivě hrát na míčku, připravovat si 100% šance, tak vyhrajeme. Děkuji soupeři za utkání.
30:00
MS kraj vyhrává regionální výběry dorostenců 2018 - část východ a postupuje do finále, které bude v Ostravar Aréně před superfinále proti vítězí části západ.
30:00
Počet střel ve 3.třetině: MS kraj - 12; PA kraj - 9;
30:00
29:31
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (5:1).
29:31
Tohle už je jasné - 5:1.
28:18
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Feber, asistoval Martin Šulc (4:1).
28:18
Feber (MS kraj) zřejmě stvrzuje vítězství MS kraje na tomto turnaji gólem do prázdné brány.
28:10
Timeout Pardubický kraj U17
27:02
Běží poslední 3 minuty 3.třetiny.
24:33
I Haleš na druhé straně teď vykryl šance MS kraje.
23:22
Maláč nadvakrát kryje střely PA kraje.
22:24
MS kraj v plném počtu.
20:23
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za hrubost.
20:23
Mikulok si půjde odsedět dvouminutový trest za hrubost a PA kraj bude hrát další přesilovou hru v zápase.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: MS kraj - 7; PA kraj - 3;
20:00
17:29
Mohlo být hůř pro Pardubický kraj, Šulc (MS kraj) trefil tyč Halešovi brány.
14:44
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Mikulok (3:1).
14:44
Halešovi v bráně Pardubického kraje se v tomto zápase vůbec nedaří. Feber (MS kraj) zvyšuje na 3:1.
14:25
Šance na obou stranách, hra hodně vyrovnaná.
11:55
Soják (MS kraj) teď nepříjemně srazil soupeře, ale u rozhodčích mu to prošlo.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: MS kraj - 4; PA kraj - 4;
10:00
09:27
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Tomáš Habrnál bez asistence (2:1).
09:27
MS kraj v laufu, dostává se do vedení!
08:59
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Tomáš Hanzlík bez asistence (1:1).
08:59
Obrovská chyba Kohoutka (PA kraj) v rozehrávce, namazal Hanzlíkovi (MS kraj) a ten backhandem po zemi překonal Haleše.
07:40
Branku družstva Pardubický kraj U17 vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Weinelt (0:1).
07:40
Šmíd napravil svoje předchozí zaváhání a otevírá skóre finále.
06:39
Trestné střílení družstva Pardubický kraj U17 neproměnil Adam Šmíd.
06:39
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za blokování hokejky.
06:39
Dočkal byl zastaven v úniku a bude následovat trestné střílení. Šmíd v něm neuspěl, Maláč ho fantasticky vychytal.
06:31
PA kraj v plném počtu.
05:27
Kučera (PA kraj) v oslabení v dobré šanci, ale míjí bránu.
04:31
Czeszewski na půlce zbytečně trefil hokejku soupeře místo míčku a MS kraj bude mít první přesilovou hru zápasu.
04:30
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Pardubický kraj U17 na 2 minuty za sekání.
01:12
Opatrný začátek, MS kraj kombinuje na vlastní polovině.
00:01
Finále začalo, první buly pro MS kraj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Lukáš Svrček.
00:00
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj U17: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Michal Smola, Jiří Unzeitig, Marek Macek, Patrik Bartoš, Jiří Kohoutek
00:00
Line-up domácích Moravskoslezský kraj U17: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Jakub Kostelník, Jakub Přikryl, Pavel Hurta, Jakub Češek, Matěj Matoška
00:00
A máme tady vrchol turnaje, finále letošních regionálních výběrů dorostenců v části Morava. Utkají se výběry domácího MS kraje a Pardubického kraje. Utkání startuje v 16:00.