0:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 19:54 Martin Tůna (Jakub Ších), 34:30 Jakub Hlaváček (Matouš Lexa), 42:27 Martin Tůna (Prokop Váňa)
branky (asistence): 05:41 Jakub Malý (Jan Otta), 24:32 Michal Zitko, 37:27 Jan Otta (Petr Blažej), 45:00 Richard Klíma, rozhodující nájezd Richard Klíma

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:4p
20. Martin Tůna, 35. Jakub Hlaváček, 43. Martin Tůna - 6. Jakub Malý, 25. Michal Zitko, 38. Jan Otta, 46. Richard Klíma, Richard Klíma; rozhodčí: Jan Strnad - Filip Leibl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Kudera ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Richard Klíma a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jan Seidl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Boleslav Kytka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Richard Klíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Martin Jirka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Petr Blažej , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Prokop Váňa , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma z trestného střílení (3:3).
45:00
42:27
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Prokop Váňa (3:2).
37:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Petr Blažej (2:2).
36:45
Vyloučen hráč Jakub Malý družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
34:30
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval Matouš Lexa (2:1).
30:00
30:00
27:39
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
24:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko bez asistence (1:1).
21:36
Vyloučen hráč Prokop Váňa družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
19:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Jakub Ších (1:0).
15:00
15:00
05:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jakub Malý, asistoval Jan Otta (0:0).