0:2
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 18:15 Michael Kočandrle (Matěj Horák), 25:31 Michael Kočandrle (Matěj Horák), 27:36 Tomáš Bubeník (Adam Šroubek), 38:41 Vojtěch Wojnar, 42:35 Dominik Horák (Michael Kočandrle)
branky (asistence): 02:57 František Novotný, 12:41 Tomáš Veselý, 20:11 Václav Hruška (Tomáš Veselý), 31:56 Filip Čáka (Dominik Melíšek), 34:52 Martin Korba

XPS Network Tatran Střešovice B - FC Bučis Team 5:5
19. Michael Kočandrle, 26. Michael Kočandrle, 28. Tomáš Bubeník, 39. Vojtěch Wojnar, 43. Dominik Horák - 3. František Novotný, 13. Tomáš Veselý, 21. Václav Hruška, 32. Filip Čáka, 35. Martin Korba; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Derich ? - Jiří Procházka ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:2;
42:35
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Dominik Horák, asistoval Michael Kočandrle (5:5).
41:11
Timeout XPS Network Tatran Střešovice B
38:41
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vojtěch Wojnar bez asistence (4:5).
37:07
Vyloučen hráč Matěj Horák družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
34:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Martin Korba bez asistence (3:5).
34:52
Vypadá to že Bučis začel tatran tlačit
31:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Filip Čáka, asistoval Dominik Melíšek (3:4).
30:42
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
30:01
Trenéři Bučisu zněli dost klidně o přestávce, jsme překvapeni.
30:00
30:00
29:21
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
27:36
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Adam Šroubek (3:3).
25:32
Tatran má výborně secvičené akce, bylo to vidět i v tento moment.
25:31
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Horák (2:3).
24:59
Zbytek pořadatelů dělá z online zapisovatele negramota.
23:38
Zahalka prodává své zkušenosti a tlumý vášně vlastních trenérů.
22:19
Heřmánek zaváhal, naštěstí pro něj Tatran šanci nevyužil
20:11
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Václav Hruška, asistoval Tomáš Veselý (1:3).
20:11
Dobře vyřešená standartní situace od Bučis Team, golman tatranu vypadal velice překvapeně
18:23
Moc hezky vyřešená akce tatranu! comeback is real!