3:0
2:2
2:2
- : -
branky (asistence): 00:50 Martin Tomek (Martin Skalický), 03:24 Miroslav Neumann, 06:26 Martin Tomek (Jakub Trmota), 22:58 Martin Skalický (Jan Vacek), 27:08 Miroslav Neumann, 34:26 Lukáš Chramosil (Jiří Novák), 40:16 Miroslav Neumann
branky (asistence): 19:17 Jan Kudela, 26:43 Martin Kameš (Lukáš Jirásek), 37:12 Matěj Herejt (Jan Kudela), 40:43 Petr Kubuš (David Malý)

FbK WILDCATS Praha - T.B.C. Králův Dvůr B 7:4
1. Martin Tomek, 4. Miroslav Neumann, 7. Martin Tomek, 23. Martin Skalický, 28. Miroslav Neumann, 35. Lukáš Chramosil, 41. Miroslav Neumann - 20. Jan Kudela, 27. Martin Kameš, 38. Matěj Herejt, 41. Petr Kubuš; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Martin Mulenko ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2;
45:00
40:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil Petr Kubuš, asistoval David Malý (7:4).
40:16
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Miroslav Neumann bez asistence (7:3).
40:03
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za sekání.
38:45
Timeout FbK WILDCATS Praha
37:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil Matěj Herejt, asistoval Jan Kudela (6:3).
36:09
Vyloučen hráč Lukáš Chramosil družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:26
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Lukáš Chramosil, asistoval Jiří Novák (6:2).
30:00
30:00
27:36
Vyloučen hráč Jan Kudela družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:08
26:50
Vyloučen hráč Jiří Kulhavý družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
26:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil Martin Kameš, asistoval Lukáš Jirásek (4:2).
22:58
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Skalický, asistoval Jan Vacek (4:1).
19:17
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil Jan Kudela bez asistence (3:1).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Matěj Herejt družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:26
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Jakub Trmota (3:0).
05:17
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:24
00:50
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Martin Skalický (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr B:
00:00
Line-up domácích FbK WILDCATS Praha:
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u online zápisu utkání mezi Wildcats a T.B.C. Králův Dvůr.