1:4
4:0
3:2
- : -
branky (asistence): 07:22 Martin Kudrlička, 17:10 Michal Soukup (Jan Tomanec), 25:17 Radek Dvořák (Karel Šteker), 26:50 David Ryneš (Michal Soukup), 28:28 David Ryneš, 35:43 Daniel Timoš (David Ryneš), 40:46 Tomáš Voborský (David Ryneš), 42:41 Martin Kudrlička (Michal Soukup)
branky (asistence): 02:59 Martin Tomek, 03:31 Jiří Novák (Martin Skalický), 04:50 Jiří Novák (Jan Vacek), 08:01 Martin Skalický, 30:39 Vít Novotný (Martin Tomek), 44:59 Martin Skalický (Vít Novotný)

SSK Future Barrandov - FbK WILDCATS Praha 8:6
8. Martin Kudrlička, 18. Michal Soukup, 26. Radek Dvořák, 27. David Ryneš, 29. David Ryneš, 36. Daniel Timoš, 41. Tomáš Voborský, 43. Martin Kudrlička - 3. Martin Tomek, 4. Jiří Novák, 5. Jiří Novák, 9. Martin Skalický, 31. Vít Novotný, 45. Martin Skalický; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Martin Mulenko ?, Šimon Kalík ?; po třetinách: 1:4, 4:0, 3:2;
45:00
44:59
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Skalický, asistoval Vít Novotný (8:6).
43:46
Vyloučen hráč Radek Dvořák družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za hra rukou.
42:41
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička, asistoval Michal Soukup (8:5).
41:34
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbK WILDCATS Praha na 2 minuty za sekání.
40:46
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Tomáš Voborský, asistoval David Ryneš (7:5).
35:43
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Daniel Timoš, asistoval David Ryneš (6:5).
30:39
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Vít Novotný, asistoval Martin Tomek (5:5).
30:00
30:00
29:15
Vyloučen hráč Radek Dvořák družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
28:49
A future jde do vedení! Střelou k tyči překonává brankáře Mulenka. Uvidíme, jak na to zareagují Wildcats.
28:28
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš bez asistence (5:4).
26:50
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Michal Soukup (4:4).
26:50
Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól! A máme vyrovnáno! Future se herně neuvěřitelně zvedá a krásnou kombinací vyrovnává stav utkání.
25:17
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Radek Dvořák, asistoval Karel Šteker (3:4).
18:03
17:10
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Michal Soukup, asistoval Jan Tomanec (2:4).
15:00
15:00
08:01
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Martin Skalický bez asistence (1:4).
07:22
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička z trestného střílení (1:3).
04:50
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Jiří Novák, asistoval Jan Vacek (0:3).
03:31
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Jiří Novák, asistoval Martin Skalický (0:2).