0:0
0:0
0:4
- : -
branky (asistence): 34:14 Patrik Míka (David Kolář), 34:37 Tomáš Hradec (David Kolář), 35:08 Martin Vacenovský (Matěj Dopita), 43:56 Martin Vacenovský (Daniel Škvor)

T.B.C. Králův Dvůr B - Panthers Praha B 0:4
35. Patrik Míka, 35. Tomáš Hradec, 36. Martin Vacenovský, 44. Martin Vacenovský; rozhodčí: Petr Herman - Václav Flek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Kameš ? - Jan Slavata ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:4;
45:00
43:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Vacenovský, asistoval Daniel Škvor (0:4).
38:14
Vyloučen hráč Jan Brak družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
38:14
Teď se nám to tu nějak rozprasilo
37:22
Vyloučen hráč Martin Doležal družstva Panthers Praha B na 2 minuty za držení.
36:49
Vyloučen hráč Dominik Kameš družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Vacenovský, asistoval Matěj Dopita (0:3).
35:08
Honza Brak kazí rozehrávku a na třetí dorážku je z toho další gol hostí.
34:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Hradec, asistoval David Kolář (0:2).
34:37
A vzápětí další banán spadl do branky domacích
34:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Patrik Míka, asistoval David Kolář (0:1).
34:14
Konecne jsme se dockali prvniho golu. Tecovana strela z pulky skoncila v brance domacich
33:10
Obrance domacich vyhodil micek utocnikovi hosti primo do rypaku.
32:30
Tutovka domacich. Brejk, pri kterem sel hrac domacich sam na brankare, ale zakonceni bylo mizerne. Nejvetsi sance zapasu.
30:45
Ted obrance domacich utocnikovi hosti doslova ukradl golovku z cepele. A dokonce ciste.
30:25
Panteři mají opet dobry vstup do tretiny.
30:00
30:00
29:35
Tato třetina sice přinesla o něco více vzruchu a aktivity, predevsim ze strany Panterů, ale porad nic zajimaveho. Osazenstvo zapisovatelského stolku je vyvojem zapasu trochu konsternovano.
28:45
Pokus o vlastni gol domacich nevysel.
25:40
Vyloučen hráč hostí. Jak správně praví náš zapisovatel, když se provinilec narodil, tak ho čekal maturitní večírek.
25:17
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
24:10
Dámy a pánové, právě nám byl vrácen kelen ke stolku!
22:50
Přestože Panteři přitápějí pod kotlem, jsou obcas schopni i vyprodukovat chybu, ze které jde souper do brejku.
22:10
Panteři vstřelili tyčku = hlasitá střela vedle.
20:30
Největší vzrušení zápasu. Časoměřic Petr "Fritzl" Kminiak si pořádně usral, až nás to zvedá ze židlí.
14:59
První třetina zatím nepřinesla nic jiného než nudu, nudu a šeď.
14:20
Dobře Kosťa
13:30
Další klasická "devětsetsedmička".
13:13
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:25
Vyloučen hráč Martin Kameš družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:25
Je tu první přesilovka zápasu. Tak uvidíme.
12:00
Ale pozor, golman domácích právě zlikvidoval první velkou šancí hostí, která vznikla po hrubé chybě v obraně.
11:42
Nějakej týpek nám právě ukradl kelen od stolku. Ano, to bylo to nejzajímavější, co se zatím dnes stalo.
10:45
Zatímco Kráovodvorských je jen deset, Panterů je jako psů (čti moc). A stejně je jim to prd platné
09:25
Hráči se plouží po hřišti a zatím jsme svědky nepříliš atraktivního utkání, dokonce bych řekl, že je to pěkný vopruz tady sedět a sledovat to.
07:42
Byť se hra příliš často nepřerušuje, zatím jsme neviděli žádnou vyloženou šanci. Zatím tedy pěkná nuda.