2:3
1:2
1:7
- : -
branky (asistence): 01:25 David Šindelář, 12:30 David Šindelář (Matěj Čech), 29:37 František Raffay, 37:57 Martin Černovský (Jakub Kučera)
branky (asistence): 05:51 Lukáš Dubský, 09:55 Martin Fenik (Marek Fryš), 10:47 Michael Řehák (Kryštof Maňour), 19:40 Lukáš Dubský (Adam Kocián), 27:39 Kryštof Sedláček, 30:27 Kryštof Sedláček (Adam Kocián), 32:19 Adam Kocián (Lukáš Dubský), 33:12 Lukáš Dubský (Adam Kocián), 33:30 Kryštof Sedláček (Adam Kocián), 34:14 Martin Fenik (Lukáš Carvan), 43:59 Adam Kocián (Lukáš Dubský), 44:30 Josef Tůma (Oliver Hradický)

DDM Horní Počernice ORKA - Start98 Praha-Kunratice 4:12
2. David Šindelář, 13. David Šindelář, 30. František Raffay, 38. Martin Černovský - 6. Lukáš Dubský, 10. Martin Fenik, 11. Michael Řehák, 20. Lukáš Dubský, 28. Kryštof Sedláček, 31. Kryštof Sedláček, 33. Adam Kocián, 34. Lukáš Dubský, 34. Kryštof Sedláček, 35. Martin Fenik, 44. Adam Kocián, 45. Josef Tůma; rozhodčí: Antonín Keprta - Jan Strnad; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Vít Filko ? - Martin Rozehnal ?, Lukáš Bezpalec ?, Martin Rozehnal ?; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:7;
45:00
44:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Oliver Hradický (4:12).
43:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Dubský (4:11).
37:58
Orka se prosazuje v oslabení.
37:57
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Martin Černovský, asistoval Jakub Kučera (4:10).
37:12
Vyloučen hráč David Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:05
Marné bylo obléhání...
35:04
Teď si přesilovku 5 na 3 zkusí Orka.
35:03
Vyloučen hráč Kryštof Sedláček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:48
Vyloučen hráč Tomáš Závodný družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:14
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Lukáš Carvan (3:10).
33:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Adam Kocián (3:9).
33:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (3:8).
32:19
30:27
30:00
30:00
29:37
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil František Raffay bez asistence (3:5).
27:40
Za sekání Šindeláře provedl nájezd precizně Sedláček.
27:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Sedláček z trestného střílení (2:5).
27:39
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bezpalec družstva Start98 Praha-Kunratice
27:39
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Rozehnal družstva Start98 Praha-Kunratice
25:00
I přes množství šancí se střelci Startu neprosadili.
22:58
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil David Šindelář.
22:58
Vyloučen hráč David Vácha družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:00
Malá domů domácích, následuje standardka Startu z nebezpečné vzdálenosti, nabídka zůstává nevyužita.
19:40
15:00
15:00
14:10
Dubský se obtočil kolem obránce jako okolo sloupu a trefuje pravou tyč golmana Orky.
12:31
Přečíslení 3 na 2 využívá ORKA.
12:30
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Matěj Čech (2:3).
11:00
Hosté z Kunratic se po vlažném začátku probrali a jasně kralují na hřišti.
10:47
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Kryštof Maňour (1:3).
09:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Marek Fryš (1:2).
05:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský bez asistence (1:1).
04:50
Čech pálí z voleje, brankář Startu odolává.
02:10
Zatím aktivnější ORKA, z brejků hrozí Start.
01:25
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář bez asistence (1:0).