4:1
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 02:46 Michael Řehák (Adam Kocián), 02:51 Lukáš Dubský (Adam Kocián), 09:12 Tomáš Závodný (Josef Tůma), 09:28 Lukáš Dubský (Adam Kocián), 21:24 Martin Fenik (David Vácha), 22:51 Kryštof Sedláček, 24:50 Josef Tůma (Lukáš Carvan), 31:16 Adam Kocián (Patrik Segeč), 33:38 Martin Fenik (Marek Fryš), 35:29 Kryštof Maňour (Adam Kocián), 36:27 Lukáš Dubský (Michael Řehák), 44:01 Lukáš Dubský (Adam Kocián)
branky (asistence): 02:44 Tomáš Pliska (Tomáš Jílek)

Start98 Praha-Kunratice - ACEMA Sparta Praha B 12:1
3. Michael Řehák, 3. Lukáš Dubský, 10. Tomáš Závodný, 10. Lukáš Dubský, 22. Martin Fenik, 23. Kryštof Sedláček, 25. Josef Tůma, 32. Adam Kocián, 34. Martin Fenik, 36. Kryštof Maňour, 37. Lukáš Dubský, 45. Lukáš Dubský - 3. Tomáš Pliska; rozhodčí: Jan Brejcha - Jan Strnad; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Bezpalec ? - David Klusáček ?, Jan Pauček ?; po třetinách: 4:1, 3:0, 5:0;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Paučka: Ve dnešním prvním zápase jsme se museli popasovat s tvrdými podmínkami, ačkoliv jsme hráli v domácím prostředí. Tým předvedl zodpovědný výkon a nemyslím si, že výsledek úplně odpovídá našemu výkonu. I tak jsme se ale porazili sami a to výraznou nedůsledností před naší vlastní bránou, kde nám krosovky létaly jedna za druhou.
45:00
44:43
Vyloučen hráč Kryštof Sedláček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Adam Kocián (12:1).
43:37
Vyloučen hráč Jan Gregor družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost.
41:20
Co vymyslí hosté za finty při přesilovce?
41:17
Vyloučen hráč Ondřej Klička družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
41:00
Pavel Weiss se řítí sám na branku, míří vedle.
39:04
Timeout Start98 Praha-Kunratice
39:04
Tentokrát udílí při time-outu pokyny trenér Startu.
36:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (11:1).
35:30
Trenér Sparty si vzal time.
35:29
Timeout ACEMA Sparta Praha B
35:29
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Adam Kocián (10:1).
33:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Marek Fryš (9:1).
31:17
Tak loňský snajpr Sparty vteřinu před koncem přesilovky proměňuje.
31:16
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kocián, asistoval Patrik Segeč (8:1).
31:00
Sparťani se statečně bání dvojnásobné převaze.
30:00
30:00
29:17
Vyloučen hráč Richard Plný družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
29:17
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
27:20
Souboj na tělo dvou bývalých hráčů Future dopadl vítězně pro Gregora nad Segečem.
24:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Lukáš Carvan (7:1).
22:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Sedláček bez asistence (6:1).
21:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval David Vácha (5:1).
21:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Pauček družstva ACEMA Sparta Praha B
21:24
Do branky Sparty nastupuje Pauček namísto Klusáčka.
15:57
Přesilovka zůstala nevyužita přes množství střel, Klusáček připravený.
15:00
15:00
13:56
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:28
09:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Závodný, asistoval Josef Tůma (3:1).
02:51
02:46
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kocián (1:1).
02:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Pliska, asistoval Tomáš Jílek (0:1).