- : -
Česko WU19
branky (asistence): 48:22 Michaela Žikavská (Kristína Mlíchová)
Česko WU19
branky (asistence): 00:32 Michaela Kubečková (Petra Malecká), 03:13 Barbora Husková, 18:15 Karolína Kellovská (Lucie Řezáčová), 23:12 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 24:07 Karolína Kellovská (Lucie Řezáčová), 26:20 Lucie Řezáčová (Michaela Kubečková), 31:57 Eliška Jurečková (Barbora Sedláčková), 49:40 Barbora Sedláčková (Andrea Kadidlová), 50:22 Lucie Želízková (Lucie Řezáčová), 51:10 Barbora Husková (Eliška Chudá), 59:20 Markéta Svačinová (Barbora Husková)

Slovensko WU19 - Česko WU19 1:11
49. Michaela Žikavská - 1. Michaela Kubečková, 4. Barbora Husková, 19. Karolína Kellovská, 24. Michaela Kubečková, 25. Karolína Kellovská, 27. Lucie Řezáčová, 32. Eliška Jurečková, 50. Barbora Sedláčková, 51. Lucie Želízková, 52. Barbora Husková, 60. Markéta Svačinová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 337; zásahy brankářů: Kristína Hlavatá 23, Paulína Farulová 15 - Pavla Lišková 9; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:4;
60:00
Střely po 3. třetině SVK: 0 CZE: 11
60:00
Střely celkem SVK: 10 CZE: 49
60:00
59:20
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Markéta Svačinová, asistoval Barbora Husková (1:11).
59:10
Vyloučen hráč Nikoleta Gašincová družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za sekání.
51:44
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Česko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře.
51:10
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Chudá (1:10).
50:22
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Želízková, asistoval Lucie Řezáčová (1:9).
49:40
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Andrea Kadidlová (1:8).
48:22
Branku družstva Slovensko WU19 vstřelil Michaela Žikavská, asistoval Kristína Mlíchová (1:7).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině SVK: 5 CZE: 22
40:00
37:12
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:57
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Barbora Sedláčková (0:7).
26:20
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Michaela Kubečková (0:6).
24:52
Vyloučen hráč Lenka Lenčéšová družstva Slovensko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:07
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Lucie Řezáčová (0:5).
23:12
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (0:4).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině SVK: 4 CZE: 12
20:00
18:15
03:13
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:2).
00:32
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Petra Malecká (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Petra Malecká, Markéta Svačinová, Michaela Kubečková, Eliška Chudá, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích Slovensko WU19: brankář: Kristína Hlavatá; hráči v poli: Alexandra Kocúrová, Lenka Lenčéšová, Sára Adamcová, Klára Grossová, Barbora Gáborová