- : -
Česko WU19
branky (asistence): 29:05 Julia Diesener, 40:09 Anna-Lena Best (Jana Baccus)
Česko WU19
branky (asistence): 04:09 Barbora Husková (Markéta Vrlíková), 06:20 Barbora Husková (Petra Malecká), 11:34 Barbora Husková, 28:35 Vendula Beránková, 29:34 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 32:33 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 35:44 Michaela Kubečková (Petra Malecká), 42:46 Lenka Novotná (Lucie Cholinská), 43:13 Michaela Kubečková

Německo WU19 - Česko WU19 2:9
30. Julia Diesener, 41. Anna-Lena Best - 5. Barbora Husková, 7. Barbora Husková, 12. Barbora Husková, 29. Vendula Beránková, 30. Michaela Kubečková, 33. Michaela Kubečková, 36. Michaela Kubečková, 43. Lenka Novotná, 44. Michaela Kubečková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 280; zásahy brankářů: Julia Bran 30 - Petra Klečková 5; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:2;
60:00
Střely po 3. třetině GER: 4 CZE: 11
60:00
Střely celkem GER: 7 CZE: 39
60:00
43:13
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (2:9).
42:46
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lenka Novotná, asistoval Lucie Cholinská (2:8).
40:09
Branku družstva Německo WU19 vstřelil Anna-Lena Best, asistoval Jana Baccus (2:7).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině GER: 2 CZE: 13
40:00
35:44
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Petra Malecká (1:7).
32:33
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (1:6).
29:34
29:05
Branku družstva Německo WU19 vstřelil Julia Diesener bez asistence (1:4).
28:35
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Beránková bez asistence (0:4).
26:14
Vyloučen hráč Julia Diesener družstva Německo WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině GER: 1 CZE: 15
20:00
11:34
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:3).
06:20
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Petra Malecká (0:2).
04:09
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Husková, asistoval Markéta Vrlíková (0:1).
03:12
Trestné střílení družstva Česko WU19 neproměnil Michaela Kubečková.
03:12
Vyloučen hráč Imke Frederike Gittek družstva Německo WU19 na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Vendula Beránková, Lenka Novotná, Lucie Cholinská, Kristýnka Otcovská, Lucie Řezáčová
00:00
Line-up domácích Německo WU19: brankář: Julia Bran; hráči v poli: Riana Mena König, Madelyn Castillo-Lantigua, Anna-Lena Best, Winona Jürgens, Jana Baccus